24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyesi

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Öğretmene Ne Hediye Alınır?

   Öğretmenlik hepimizin de bildiği gibi kutsal ve özel bir meslektir. Oldukça emek isteyen bir görevi kapsamakta olan öğretmenler için Atatürk tarafından hediye edilen, 24 Kasım Öğretmenler Günü o günden bu zamana kadar gelmekte ve aynı tarihte kutlanmaktadır. Gerek öğrenciler, gerekse de öğretmen yakınları 24 Kasım tarihinde öğretmenleri için hediye seçiminde bulunmak istemektedirler. Bugün için farklı ve anlamlı bir hediye seçiminde bulunmak ve bunu öğretmenlik mesleğine hitap edebilecek türde sağlayabilmek önemli olmaktadır. Mesleğe özel bir hediye seçimi ile hem öğretmene, mesleki emeği için teşekkür edilmiş hem de öğretmenlik meslek dalı olarak kutlanmış olacaktır. Sizler de öğretmenleriniz için, onlara mesleğinin değerini ve ne kadar önemli bir vazifede bulunduklarını anlatmak, aynı zamanda da teşekkür etmek için anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi alabilirsiniz. 

  Öğretmene Hediye Notları

   24 Kasım tarihinde öğretmenler için çok çeşitli ve anlamlı hediyeler alınabilmektedir. Gerek bayan öğretmenlere, gerekse erkek öğretmenlere özel, mesleki ya da kişisel hediye seçiminde bulunulabilir. Peki, öğretmene en güzel hediye olarak neler alınabilir?
  Öğretmenler günü özel tasarımlı 3D lamba
  Kişiye özel kemer ve cüzdan hediye seti
  İsimli ajandalar ya da kalem setleri
  Fotoğraf ya da isim baskılı kupalar vb tasarımlı hediyeler öğretmenler günü için güzel birer seçim olabilir.
  Son zamanlarda tercih edilen ve fotoğraf ya da isimle tasarlanabilen hediyelerle öğretmeninize hem anlamlı hem de ona özel olabilecek bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz.

  Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz 3 Boyutlu lambaları dilerseniz gece lambası yada masa lambası olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok farklı ve etkileyici bir üründür. Ahşap Kaidemiz de dahil olmak üzere bütün mamüllerimiz HobiMod atölyesinde Yüksek Mühendis eşliğinde üretilip kalite kontrolleri yapılarak hazırlanmaktadır | 12 Volt 1Amp.  Adaptör ile çalışmaktadır. | Gerçek Ahşap stand olup taba rengindedir | Ürünümüz de renk seçeneği olarak Kumandalı ve 16 farklı renkte yanmaktadır.

  Öğretmene En Güzel Hediye 


   Öğretmenler gününde hediye seçimi kadar hediye üzerine eklenecek olan notlar da önem arz etmektedir. Gerek mesleğine duyduğunuz saygıyı, gerekse ona duyduğunuz sevgiyi ve saygıyı anlatan güzel bir not yazarak hediyenize ekletebilirsiniz. Bu notları hediyeden ayrı bir şekilde vermek yerine hediyeniz üzerine de tasarlatabilmeniz mümkün olmaktadır. Özel tasarımlı kutu üzerine not ekletebileceğiniz gibi 3D led lamba üzerine ya da kanvas tablo üzerine öğretmene hediye notları oluşturabilirsiniz. İkinci seçenek aracılığıyla daha anlamlı ve özel bir hediye seçiminde bulunmuş olabileceksiniz. 


  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.