3D Led Lamba İlginç Bebek Hediyeleri

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İlginç Bebek Hediyeleri

  Dünyaya yeni gözlerini açmış bir bebek elbette ki bir hoş geldin hediyesi hak etmektedir. Henüz bu hediyenin kavramanı bilmese, bunu hissedemese bile ileride ona güzel bir anı bırakabilir ve gelişiminde ona destek olacak ve annesine kolaylık sağlayacak bir hediye verebilirsiniz. Gerek anne babalar olarak kendi bebeğiniz için, gerekse yakın bir akraba ya da arkadaşınızın bebeği için bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Büyükler için olduğu kadar bebekler için de farklı içerik ve anlamlarda çok çeşitli hediyeleri bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Erkek ve kız bebeklere özel, kıyafetlerden eğitici setlere kadar çeşitli alternatifler bebek hediyeleri olarak satışa sunulmaktadır. Özellikle son dönemlerde bebekler için ilginç bebek hediyeleri piyasadaki yerini almıştır. Bunlar arasından seçimlerde bulunabilir. Bebek hediyeleri olarak takdim edebilirsiniz.

  Bebek Doğum Günü Hediyeleri

  Bebeklerin ilk yaşları ve bebeklik sürecindeki doğum günleri için onlara anlamlı birer hediye sunabilirsiniz. Gerek ebeveynler, gerekse bebek yakını olanlar doğum günü hediye seçimini bebeğe özel olacak şekilde yapabilir. Tabii bebekler için alınacak hediyenin önemli olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak ona ileride güzel ve anlamlı bir anı bırakmak ya da gelişimine özel bir hediye seçerek gelişimini sağlamak istemez misiniz? Elbette ki dediğiniz duyar gibiyiz. İşte bu ve bu gibi sebeplerden ötürü piyasada bulunan ve çeşitli özelliklere sahip bebek hediyeleri arasından seçim yapabilirsiniz.
  Bebek oyuncakları
  Bebek hediye setleri
  Bebek sepetleri
  1 yaş özel hediyeleri
  1 yaş özel eğitici setleri bebek doğum günü hediyeleri olabilir.
  Bebeğin cinsiyetine ve yaşına özel bir seçim yaparak güzel bir bebeklik hatırası bırakabilir ve gelişimlerinde onlara destek olabilirsiniz.

  Hoş Geldin Bebek Hediyeleri

  Gözlerini dünyaya açmış yeni bir birey, bu bir yakın akrabanızın, arkadaşınızın ya da aile bireylerinden birinin bebeği olabilir. Bu bireye bir hoş geldin hediyesi almak istemez misiniz? Bunun için bebeklere özel çok çeşitli alternatif hediyeler alabilirsiniz. Seçeceğiniz her hediye ilk anı olarak bebeklik dönemi için saklanabilecek ve ileride tebessümle anıların canlanmasını sağlayabilecektir.
  Bebek bakım sepetleri
  Hoş geldin bebek hediye seti
  3D Bebek lambası
  Hoş geldin bebek kapı süsleri gibi farklı alternatiflerde hediyeler alıp bebeklere özel hoş geldin hediyeleri seçebilirsiniz.

  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.