Doktorlara Özel Hediyeler 3D Led Lamba

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Doktorlara Özel Hediyeler

  Doktorun ofisine gitmek istemiyorsanız ve doktorunuza özel bir hediye vermek istiyorsanız, bu harika bir fırsat! Klasik Arma & Logo & Amblem, bu 3 boyutlu tasarım gece ışık dekoratif lamba yanı sıra bir masa saati olarak kullanılabilen büyük bir tasarım ile doktorlara özel hediyeler arasında daha rahat tercih yapabilirsiniz! Bu özel hediyeyi doktorunuzun ismine verebilir ve unutamayacağı kadar zarif bir hediye verebilirsiniz.

  Doğum günü olarak güzel bir hediye almak veya doktorlar için kabul edilebilir en iyi hediye alternatifleri bu LED lamba ile değerlendirebilirsiniz. Özel olarak sahibi ve doktorların anlayışı için hazırlanmıştır hekim özgü 3D LED gece lambası 3D efekti ile hazırlanmış ve her zaman doktorunuz en güzel hediye hatırlar hekim biridir.

  doğum günü hediyesi

  3D Led Lamba Ürün Açıklaması

  Lambalarımızın üst bölümlerinin bir eklenti işlevi vardır. Farklı tasarım başlıklarını satın alarak bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Cam kadar kırılgan değildir ve mesleki hediyeler kapsamında değerlendirilebilirler. Çocuk odaları gibi özel alanlarda da güvenle kullanılabilir. Kaynağını hayat ağacından Mısır uygarlığına kadar uzanan kadın ve erkek yılan figürlerinden oluşan TIP logosu, bugün sağlık hizmetlerinde kullanılan önemli bir semboldür. Bu 3D LED lamba bu tarihi logodan ilham aldı ve sevdiklerinize sunabileceğiniz bir tür dekoratif lamba. Her ayrıntı mükemmel bir şekilde çizilir ve 3D TIP logosu, doktorunuza veya doktorunuza verebileceğiniz en yaratıcı hediyelerden birine dönüşen bir logo ile kişiselleştirilmiş bir 3D LED lamba izlenimi verir.

  Hastalarının tüm sorunlarını dinleyin, onların acılarını veya sorunlarını dinleyin; Durumu teşhis eden doktorlar, dünyadaki en stresli ve zor işlerden birini yönetmelerine yardımcı olmak için çeşitli tedaviler kullanırlar. Kutsal görevi var. Çünkü mesleğin merkezinde insan sağlığı, mutluluk ve yaşam vardır. Zorlu ve uzun süreli bir TIP eğitiminden sonra, yalnızca 40 yıllık kamu ofisinde çalışan ya da özel hastanelerde çalışan doktorlar, sonuna kadar saygı ve takdiri hak eden özel bir görev yaparlar. Sizin için hazırladığımız ve klasik TIP logo figürünü taşıyan bu özel 3D LED gece lambası, doktorlarımız sayesinde hazırladığımız özel hediye seçeneklerinden sadece bir tanesidir.

         Yıl Dönümü Hediyeleri

  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.