3D Led Lamba

Son zamanlarda tercih edilen ve her özel güne uyum sağlayabilecek hediyelerden biri 3D Led lamba hediyeleridir. Bu hediye türü tasarımlı hediye olarak verilebilmektedir. Nitekim akla gelebilecek bütün tasarımlar bu hediyeler üzerine uygulanabilmektedir. Sizler de özel günler için erkek arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize, anne ya da babanıza özel bir hediye sunabilirsiniz. Bu hediye alacak kişiyi etkileyecek ve olumlu bir etki bırakabilecek bir hediye seçimi olabilecektir.

Her özel güne uyum sağlayabilen, hem erkeklerin hem de kadınların beğenerek kullanabileceği hediyeler olan 3D led lambalar favori hediye olarak online siteler üzerinde yerini almıştır. Çeşitli tasarımlar ve yazılarla hazırlanabilen bu hediyeleri sevdiklerinize özel günü için hediye edebilirsiniz. Bu lambalar üzerinde sevdiğiniz kişinin fotoğrafını ya da ismini ekletebildiğiniz gibi, tutmakta olduğu takıma ait bir amblem ya da mesleğine özel bir figür ve yazı da ekletebilirsiniz. Bu sayede hediyeye kişiye özel bir form kazandırmış olacaksınız.

3D Led Lamba Resimli

3D led lambalar üzerine uygulanan ve özellikle evli çiftleri, sevgililerin tercih ettiği hediye türü resimli 3d lambalardır. Gece lambası olarak ya da dekor hediyelik olarak da kullanılabilen bu hediyeyi sevdiğiniz kişiye verebilirsiniz. Resimli 3D led lamba alternatifleri ile de hediyeyi daha özel bir boyuta taşıyabilirsiniz.

  • Kişiye Özel Fotoğraflı Led Lamba
  • Öğretmenler Gününe Özel Fotoğraflı Led Lamba
  • 3D Manzara Resimli Led Lamba
  • 3D Futbol Resimli Led Lamba gibi farklı resim ve fotoğraflarla dekore edilmiş hediyeleri tercih ederek sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

3D Led Lamba Seçenekleri

3D led lambalar, her yaş ve cinsiyet grubunun beğeni ile alabileceği hediyelerdir. Bu hediyeyi özel kılan etken istenilen tasarımın uygulanabilmesidir. Gerek isim ve yazılar ile gerekse resim, amblem ve kişiye ait fotoğraflar ile 3D led lamba hediyesi tasarlatılabilir.

  • Kalpli ve isimli led lambalar
  • İstanbul manzaralı led lambalar
  • Fotoğraflı led lambalar
  • Meslek amblemli led lambalar
  • Takımları temsil eden led lambalar 3D led lamba seçeneklerini oluşturmaktadır.
Görünüm:
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.