3D Led Lamba Ahtapot

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Özel Günler Hakkında Hediye Alınırken Bilinmesi Gerekenler

  Özel günler hem dünya üzerinde kutlanan günleri temsil edebildiği gibi hem de kişisel nitelikli bir özel gün olabilir. Bu günler içerisinde dünya üzerinde kutlanan günler, her ülkede farklı zaman dilimlerinde kutlanmaktadır. Ortak nokta ise hediyeler ve sürprizler olmaktadır.

  Kişiye özel günler de her birey için farklı bir tarihi temsil edebilmekte ve her yıl aynı tarihte çiftler ya da kişiler tarafından kutlanılmaktadırlar.

  • Doğum günleri
  • Tanışma yıldönümleri
  • Evlilik yıldönümleri gibi günler kişilere özel olan ve her yıl aynı tarihte kutlanan günlerdir.
  öğretmene hediye

  Dünya Kadınlar Günü İçin Hediyeler

  Dünya kadınlar günü her ülkede aynı tarihte kutlanmaktadır. 8 Mart olarak belirlenen bu tarihin tespiti Birleşmiş Milletler tarafından yapılmıştır. Emekçi Kadınlar Günü olarak da anılan bu özel gün kadınlara verilen değerin en somut şekilde gösterilebilmesine olanak tanımaktadır. Dünya üzerindeki her kadın bu özel günde anılmaktan ve hediyeler almaktan mutluluk duymaktadır. Klasik formatta bir gül bile kadının hatırlandığını ve değer gördüğünü gösterdiğinden mutluluk verici etki bırakmaktadır. Bu günü kutlamak tek bir erkeğe ait değildir. Tüm dünya erkeklerinin ortak görevidir.

  Anneler ve Babalar Günü İçin Hediyeler

  Ebeveynler, çocukları için oldukça değerlidir. Nitekim onları dünyaya getiren ve yetiştirmek için en yoğun çabayı gösteren bireyler olarak saygı ve sevgiyi yoğun bir şekilde hak etmektedirler. Dünya üzerinde anneler ve babalar için farklı tarihlerde kutlamalar yapılmaktadır.  Anneler günü ülkemiz üzerinde mayısın ikinci haftasında kutlanırken, babalar günü ise haziranın ikinci haftasına denk gelmektedir.  Bu iki günde de anneye ve babaya hediye sunularak mutlulukları sağlanabilir. Onlara hediyeler aracılığıyla teşekkür edilebilir.

  Kadınlar İçin Ne Tür Hediyeler Alınabilir?

  Hediye konusunda detaycı olan kadınlar, farklı istek ve zevklere sahip olabildiği gibi ortak noktaları özel günlerinin atlanılmaması ve kendisine uygun hediye sunulmasıdır. Erkekler hediye sunacağı günü ve hediye vereceği kadının istek ve zevklerini hesaba katarak hediye seçimini yapmalıdır.

     Sevgiliye yıldönümü hediyeleri


   

  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

            1 Adet Ahşap Kaide (stand)

   1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.