3D Led Lamba Atatürk Ayyıldızlı Saat

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Sevgiliye Romantik Hediye

   Üç boyutlu olarak kullanımı bulunan LED lamba aydınlatıcısı özel kesimli şekilde tasarlanarak Atatürk ve Ayyıldız şeklini almaktadır. Evin her bölümünde dekoratif olarak kullanılan ve ofislerde de şık görüntüye sahip olan 3d LED lamba sevgiliye hediyelik eşya alanında en çok satanlar arasında yer almaktadır.

  Gündüz görüntüsü de şık olan lazer kesimli 3D LED lamba aydınlatıcısının farklı renk seçenekleri de mevcut bulunmaktadır. Kişiye Özel hediye olarak Atatürk yazısı ve Ayyıldız resmi özel kesim ile plexiglass levhadan yapılmaktadır. Dayanıklılık olarak da cam görüntüsü de yüksek kalitede tasarlanmıştır. Aynı zamanda tüm ürünlerde olduğu gibi 3D Atatürk Ayyıldız LED lamba kontrolleri de HobiMod atölyelerinde ayrıntılı olarak incelenmektedir. Denetimleri yapılarak gönderilen ürünlerde sorun durumu yaşanmamaktadır.

  Ofisinize şıklık katacak masa lambası olan LED lamba harika tasarımı ile gündüz rengi de kendine hayran bıraktırmaktadır. Erkek sevgiliye hediye yada bayan sevgiliye hediye olarak paha biçilmez olan Atatürk yazısı ve Ayyıldız resmi saatli olarak da kullanılabilmektedir.

  sevgiliye hediye

  3D LED Lamba Atatürk Ayyıldız Ürün açıklaması;

  • Diğer 3d LED lamba özelliklerine göre 60.000 saat çalışma enerjisi bulunmaktadır.
  • Kesim ve aydınlatma özelliğine LED teknolojisi döşenmektedir.
  • Hem hediyelik eşya olarak hem de ofis ve ev masalarına şıklık katmaktadır. Aynı zamanda yatak odasında okuma aydınlatıcı ve gece lambası olarak da kullanılmaktadır.
  • Çok amaçlı kullanılan ve dayanıklı olarak bulunan LED lamba da üç boyut özelliği vektörel çizimler ile işlenmektedir.
  • Tasarımı ve görüntüsü nedeni ile evin her bölümüne şıklık katmaktadır.
  • Aydınlatıcı LED lambasının ölçüleri de 25 x 25 cm olarak belirlenmektedir.
  • Renk çeşidi ve kumanda özelliği ile Atatürk Ayyıldız LED lamba 12volt 1 Amper adaptör ile çalışmaktadır. Bu yüzden enerji sarfiyatı çok az olarak değerlendirilmektedir.

  Özel tasarımlı olması hediyelik alanında kişiye özel olduğu için yakın çevreniz ve sevgili hediyesi olarak da uygundur. Çok satanlar arasında bulunan ürünümüzde kullanım özelliği de ön planda tutularak alınmaktadır. Hediyelik eşya olmasına rağmen genel olarak kişiler ofis ve evlerinde kullanım için de 3D Atatürk Ayyıldız LED lamba aydınlatıcısını tercih etmektedir.

  anneye hediye


  Kutu İçeriği
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.