3D Led Lamba Bağlama

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Babalar İçin Özel Hediyeler

  Bizlere emeklerini esirgemeyen babalarımız için hediyeler sunmak ve onların mutluluklarına tanıklık etmek isteriz. Belki onlara verebileceğimiz hediyeler bizler için yaptıkları fedakârlıkları tam olarak karşılamasa da en azından sevgimizi somut bir şekilde göstermemize yardımcı olacaktır. Piyasa üzerinde farklı alternatifteki pek çok hediyeden onlar için en uygun olanını seçerek mutluluklarını sağlayabiliriz.

  Özel gün hediyeleri

  Babalar Günü İçin Alınabilecek Hediyeler

  Babalara sunulabilecek hediyeler çeşitli türlerde piyasa üzerinde bulunmaktadır. Bunlar hazır hediyeler olabildiği gibi kendi tasarımızı sipariş ederek oluşturulmasını istediğimiz hediyeler de olabilir. Seçeceğimiz hediyenin boyutu, çeşidi ve fiyatından ziyade babaların beklentilerini karşılayabilecek bir hediye olması daha önemlidir. Nitekim hediye seçimi, hediyenin kendisinden ziyade içerdiği mesaj ve hediye sunacağımız kişiye hitap edebilecek olmasıyla anlam kazanır. Aldığınız pahalı ve şık bir hediye babanızın beğenileri ile örtüşmüyorsa anlam kazanamaz. Bu hususlar dikkate alınarak yapılan hediye seçimi babanızı daha çok mutlu edecektir. Bizler babalar için son zamanlarda tercih edilen hediyelerden örnek vereceğiz.

  • Tutulan takımı temsil eden hediyeler
  • Şık bir kutu içerisinde cüzdan seti
  • İlgi alanını temsil eden minyatür bir hediye
  • Kravat, gömlek vb kıyafetler babalar için tercih edilen hediyelerden birkaçını içermektedir. Bu hediyeler erkek arkadaşa hediye olarak da sunulabilir.

  Babaya Alınabilecek En Güzel Hediyeler

  Babalar da kendini özel hissetmek isterler.  Bu sebeple de onlara kendisini özel hissetmelerini sağlayacak, aynı zamanda da mutlu edecek hediyeler seçebiliriz. Bu hediyeler piyasa üzerinde özel tasarımlı hediye olarak geçmektedir.  Seçeceğiniz bir ürünü özel tasarımlı hale getirebileceğiniz gibi, belirlenmiş ürünlere de tasarım yaptırabilirsiniz.

  • Kanvas tablo
  • Gömlek
  • Kol düğmesi
  • Anahtarlık gibi ürünler üzerine isimler yazdırılarak özel tasarımlı hediye oluşturulabilir.

  Babaya hediye için bu seçenekler doğru bir seçim olacaktır.

  Babalar İçin Hediye Sunabileceğimiz Özel Günler Nelerdir?

  Babalar için sıradan bir günde hediye sunabildiğimiz gibi özel günlerden birini tercih ederek de hediyeler sunabiliriz.

  • Babalar günü
  • Doğum günleri
  • Anne ve babanın evlilik yıldönümleri babalar için hediye alınabilecek özel günleri oluşturmaktadır. Bunlar ve daha fazlası babalar günü hediyeleri

  Bu özel günlerde alacağımız hediyeyi güne özel olarak seçmemiz hediyeye özel anlam katacaktır.

   yıldönümü hediyeleri

  Ürün Özellikleri

  Müziğin ritmini ruhunda hissedenler sizleri de unutmadık! Melodi aşıkları için enstrumanlarının önemini bilmeyenimiz yoktur. Müzik tutkunuzu , kişiye özel tasarım 3d led lamba ile ruhumuza harmanlayıp sınıf atlatalım. Tasarım departmanımızın siz değerli bağlama ve saz tutkunları için ürettikleri bu modelimiz sizi yeni ezgi ve bestelere sürükleyecektir. Günlük hayatın koşuşturması bizi aurasına almış olsada kendimizi özel hissetmek ya da çok değer verdiğimiz eşimize sevgilinize , arkadaşlarınıza özel hissettirmek hakkımızdır sizce de öyle değil mi? Müzikle uğraşan özellikle bağlama ve saz seven kişiler için muhteşem bir armağan! Ürünün alt kısmına AD ve SOYAD ilave ederek kişiye özel tasarıma dönüştürdüğümüz ürünümüzü dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Hemde ÜCRETSİZ KARGO fırsatıyla

      Kutu İçeriği: 
  1. 1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  2. 1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  3. 1 Adet Kumanda
  4. 1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  5. Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.