3D Led Lamba Batman Figürlü

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Öğrenciye Hediye Seçenekleri


  Karne gününün yaklaşmasıyla beraber bütün öğrencilerin içini karne hediyesi heyecanı kapladı. Özelliklede ilkokul öğrencilerinin beklediği en özel gün karne günleri ve doğum günleridir. Malum nedeni belli; hediye. Sizin alacağınız öğrenciye hediye seçenekleri arasında neler mevcut.

  Öğrenciye Hediye Seçenekleri

  8 Yaşındaki Çocuğa Hediye

   Peki, öğrenciye hediye seçenekleri arasında aklınızda neler var?  Kitap, kalem, defter, oyuncak? İnanın ki bu çocukların sizden beklediği hediye türleri kesinlikle bunlar değil. Hediyeyi verdiğinizde yüzünde ki hayal kırıklığını gözünüzde canlandırabiliyor musunuz? Sonuçta bunlar daha çocuk ve daha farklı hediyeler istiyorlar. Çocukların hayallerini süsleyen hediyeler nelerdir? Biraz düşünelim, tabi ki her zaman örnek aldıkları ve idolleri olan özel güçlere sahip süper kahramanlar.

  Her çocuğun hayalidir bir süper kahraman olmak. 8 yaşındaki çocuğa hediye alınabilecek en güzel şeyde idolü olan süper kahramanlı, odasını aydınlatan ve hayaller kurabileceği tasarımda olan bir led masa lambası. Gece kafasını yastığa koyduğunda aklından geçen ve gözünde canlandırdığı hayalleri tahmin bile edemezsiniz.


  8 Yaşındaki Çocuğa Hediye

  5 Yaşındaki Erkek Çocuğa Alınacak Hediyeler

  Özellikle de 5 yaşındaki erkek çocuğa alınacak hediyeler arasına bu fikri eklemelisiniz. Erkek çocukların özendiği, olmak istediği süper kahramanlar onların hayal dünyasının başkahramanlarıdır. Onlarla yatar onlarla kalkarlar, kostümlerini giyer evin bir ucundan bir diğer ucuna koşarlar, pelerin takar koltuktan atlarlar.  Ona sorsanız koltuk koca bir gökdelen, televizyon ise kötülerin de kötüsü bir düşman. Çocukların hayal gücünün ucu bucağı yoktur ve en çok eğlendikleri zaman hayal kurdukları zamanlardır.

  Sizde onların hayal dünyasına dahil olabilirsiniz. Onlar için alabileceğiniz özenle tasarlanmış ve her renkte yansıma yapabilen led masa lambaları ile dünyalarını aydınlatabilir ve onlarla hayal dünyasında oyun oynayarak, çok mutlu edebilirsiniz.

  Çocuklar saf ve temiz oldukları için ufak bir tebessümle dahi mutlu olabilen varlıklardır. Onların hayallerini süsleyen ufak sürprizler ve hediyeler onların mutluluğunu hat safaya çıkartan eylemlerdir. Onları mutlu etmek sadece hediye almak ile biten bir şey değildir. Asıl mutlu oldukları an sevdikleri kişilerin onlara ilgi gösterdikleri andır.

  Her şeyden önce çocuklarımızın hayatlarına dahil olmak hem onların gelişimi hem de mutluluğu için sağlıklı bir davranıştır. İnanın ki, onlara olan ilgimizi en iyi şekilde göstermek hem küçük bir meleği hem de bizi mutlu edecektir.

  Sevgiyle kalın.


  5 Yaşındaki Erkek Çocuğa Alınacak Hediyeler  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.