3D Led Lamba Çapalı Saat Yunus Figürlü

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • En Güzel Doğum Günü Hediyeleri

   Günümüzde, özel günlerde hediye amaçlı olarak çok farklı ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünleri seçerken de özellikleri en dikkat çekici olanlara ilgi duyulmaktadır. Bu noktada sizlere hobimod.com istediğiniz ürünleri rahatlıkla sunmakta ve çeşitli seçeneklerle sizlere farklı fikirler sunmaktadır.

  Doğum günlerinde veya diğer özel günlerde, insanlar hediye seçerken karar vermek konusunda oldukça sıkıntı çekmektedirler. Hediye alacağınız kişi eğer size çok yakın bir insansa en mükemmel en göz alıcı en dikkat çekici hediyeyi sizin almanızı istersiniz. Hal böyle olunca da hediye seçimi konusunda oldukça kararsız kalıp işin içinden bir türlü çıkamazsınız. Peki, bu durumda neler yapılmalıdır? Öncelikle hediye alacağınız kişinin ihtiyaçlarını ve tercihlerini dikkatlice gözlemlemeli ve yaşına uygun hediyeleri tercih etmelisiniz. Bütün bunlar dışında hediyenin verileceği gün ve veriliş amacı da önem arz etmektedir.

  3d led lamba

   Doğum Günü İçin Süpriz Hediyeler

  3D LED Lamba Çapalı Saat Yunus Figürlü ürünümüz, özellikle çocukların ve gençlerin ilgisini çekmektedir. Gece lambası özelliğiyle çocuk odalarındaki yerini alan ürünümüz, sık tasarımı ve farklı görsel seçeneklerini de bünyesinde bulundurması ile odalarını dekore etmek isteyen gençlerin de ilk tercihleri arasında bulunmaktadır. Renk seçenekleri sayesinde de hediye edeceğiniz kişinin ürünü kişiselleştirmesini ve kendi zevkine uygun olarak kullanabilmesini sağlayan, kişiselleştirilebilir bir üründür.3D LED Lamba Çapalı Saat Yunus Figürlü ürünümüzü sadece çocuk hediyeleri, genç hediyeler veya doğum günü hediyesi olarak sınırlandırmak doğru bir hareket değildir. Her yaştan ve her zevkten insana hitap eden, rahatlıkla hediye alıp verebileceği veya evinin herhangi bir yerinde rahatlıkla kullanabileceği çok amaçlı bir üründür. Hem masa saati hem de gece lambası özelliği sayesinde ofisinizde, oturma odanızda, çalışma odanızda, yatak odanızda kullanmanıza da olanak sağlar. Bilindiği üzere aydınlatmalar mekânlara farklı havalar katmaktadır. Ürünümüzün sizlere sunduğu farklı renk seçenekleri sayesinde de bulunduğunuz mekâna göre farklı kombinler yapabilir, istediğiniz havayı kolaylıkla yaratabilir, ürünümüzü kendi isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirebilir ve göze hitap eden zevk anlayışınızı yansıtabilme imkânı bulabilirsiniz.

  öğretmene hediye


  Kutu İçeriği
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.