3D Led Lamba Diş Doktoru

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Diş Doktoruna Özel Hediyeler

  Diş hekiminize veya diş hekiminize sunabileceğiniz 3D Diş Doktoru LED lambası artık yanınızda. Yanardöner LED diş tasarımı ve odanıza büyüleyici bir hava katmak için parlaklık detaylarından da yararlanabilirsiniz. Hem de tıp bayramına özel hediyeler kategorisinden bu ürünü seçerek siz de doktorunuza küçük bir teşekkür edebilirsiniz.

  14 Mart Tıp Günü Değerli sağlık çalışanlarımıza yakın, değerli uzmanlarımızı unutmadık. Diş hekimleri, ortodontistler ve diş teknisyenleri için mükemmel bir hediye! Milyonlarca kez gördü ve müdahale etmesine ya da bir proteze sahip olmasına rağmen, bu büyük dişin yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Kök diş formunda bir lazer kesim uygulanarak oluşturulan bu model kişiye özel bir hava ile eklenir. Diş hekimi masasında, ev masasında veya diş ameliyatlarında 16 farklı renk yumuşak bir gün ışığı sağlar. Bir diş kliniğinin adını şirket hediyesine de ekleyebilirsiniz. Diş hekimliği veya diş hekimliğinde dereceleri olan akrabalarınız veya mezunlarınız için hoş bir sürpriz alternatif olabilir.

  3d Led Lamba Ürün Özellikleri

  Evde veya ofiste dekorasyon amacıyla kullanabileceğiniz üç boyutlu lambaları gece lambası veya masa lambası olarak da kullanabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip lambalar da kolayca kullanılabilir ve kullanılabilir. Doktorunuzun ismine hazırlayabileceğiniz 3 boyutlu LED lambalı kişiselleştirilmiş diş logosu, doktorunuz için teşekkür ya da başarı olarak seçebileceğiniz mükemmel bir hediye alternatifidir. Sadece özel gün beklemenize gerek olmadan bir teşekkür ifadesi olarak da hediye edebilirsiniz. Tıp bayramı için daha anlamlı bir hediye de olabilir.

  Kişiye Özel Doktor Hediyeleri

  Aslında, bir 3D Diş LED Lambası olması için bir dişçi olmak zorunda değilsiniz! Çok iyi görünen modern ev dekorunuzun güzel tasarımı, 3D Diş LED lambasını herkesin etkisi altında görüyor! Üç boyutlu diş deseni ile LED lamba odanızın zarafetiyle örtüşüyor ve LED ışıkları ile büyüleyici bir atmosfer yaratıyor.

  Tıp Bayramına Özel Hediye Seçeneği


  Diş hekimine bir hediye olduğunu düşünüyorsanız, 3D Diş LED lamba fikirden daha iyi bir diş doktoruna hediye ne olabilir ki! 3D Diş Model LED Lambasını yüksek kaliteli, modern ve çok havadar gece lambası modeli ile kullanabilirsiniz.

  14 Mart Tıp Bayramı yaklaşırken diş sağlığımızı borçlu olduğumuz saygıdeğer uzmanlarımız sizleri de unutmadık. Diş doktorları,ortodontistler ve diş teknisyenleri için mükemmel bir hediye! Şüphesiz milyolarca kez görmüş ve müdehale etmiş yada protez yapmış olsa da bu led ışıkli dev diş eminiz yüzünde kocaman bir gülümsemeye sebep olacak . Kök diş formunda lazer kesim uygulanarak şekilledirdiğimiz bu modelimiz hediye edildiği kişinin ismi de ilave edilerek kişiye özel bir havaya bürünmektedir. Muayenehanedeki masada ,evdeki çalışma masasında yada diş kliniklerinde 16 farklı renke güne soft bir hava katacaktır. Diş kliniği ismini üzerine ilave edilerek kurumsal bir hediyeye de çevirebilirsiniz.Diş hekimliği -teknisyenliği bölümünü kazanan yada mezun olan sevdiklerinize hoş bir süpriz alternatifi olabilir.

  Mesleki Hediyeler


  Kutu İçeriği:
   
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.