3D Led Lamba Diş Doktoru Saat Figürlü

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Doktora Hediye

  Çalışma masalarını gözdesi olarak kullanılan ve en diş doktorlarına uygun şekilde tasarlanan doktorlara özel hediyeler alanında en önde bulunmaktadır. Özel tasarımı ile hem saat hem de renkli aydınlatıcı olarak çalışan bu üründe kişiye özel isim yazımı da mümkün olmaktadır. Diş doktorlarına uygun olması saat üzerinde köklü diş şeklinin bulunması ile belirlenmektedir. 3 boyutlu bulunan diş resimlerinde lezar kesim taraflarında LED ışıkları göz alıcı şekilde bulunmaktadır. Masa aydınlatıcısı ya da masa aksesuarı olarak doktorlarında kullanabildiği LED lamba tasarımında ofis ya da odalarda şık bir şekilde kullanılabilmektedir. Tasarımları kişiye özel olmasının sebebi de sevdiğiniz ya da hediyeyi alacağınız kişinin isminin fontlu olarak yazılması ile sağlanmaktadır. Bu nedenle her ortamda göz alıcı olarak kullanılan 3D LED lamba da gece kullanımları da sorunsuz olarak sağlanmaktadır.

  doğum günü hediyesi

  Kariyer seçimini alanında da diş doktoruna özel hediyeler seçiminde de hem saat hem de isimli LED lamba tercihi önemli olabilmektedir. Genel olarak hastaların doktorlarına aldığı ürünlerde, kariyer seçimi olarak sevgililer ve eşler de bu üründen yararlanarak özel günleri daha anlamlı yapabilmektedir. Doktorlar ofis ya da odalarında dekoratif olarak da kullandığı 3D LED lamba da gece lambası şeklinde seçim yapmak da mümkün olmaktadır. Her meslek alanında uygun olarak tasarlanan bu üründe saat ayrıntısı da kullanım alanlarını arttırmaktadır.

  Saat ve aydınlatıcı olarak mesleki hediyeler alanında hobimod web sitemin en uzun ömürlü hediyeleri sunmaktadır. İşine yeni başlayanlara hayırlı olsun şeklinde özel olarak tasarlanan bu ürün oldukça büyük bir jest olarak değerlendirilebilmektedir. İş yerinde rahatlıkla kullanıma uygun ve evinde her bölümünde şık kullanımı ile alacağınız hediyelik eşya ile sevdiğinize bugüne kadar en anlamlı hediye alımını da yapmış olacaksınız. Çünkü aydınlatıcının üzerinde bulunan saat ile her bakıldığında kendinizi hatırlatacaksınız. Bu yüzden yılın her özel gününde alınabilecek bir hediye olan 3D LED lamba tasarımında bulunan her yerde kullanımlarda rahatlıkla yapılabilmektedir. Sadece saat ayrıntısı değil de sembol ve isim ile de ürün dikkatleri üzerine toplamaktadır.

  sevgiliye hediye


  Kutu İçeriği
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.