3D Led Lamba Vazodaki Kuş

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Ev Hediyesi Fikirleri

  Önümüz yaz ve yaz demek düğün sezonu demektir. Biraz zaman geçtikten sonra çevrenizdekilerden sık sık birilerinin evlilik haberlerini alırsınız. Size de yeni evlenen bu çiftlere ev hediyesi ne alabilirim diye düşünmek düşer.

  Ev Hediyesi Fikirleri

  Ev Hediyesi Ne Alınır?

  Sadece yeni evlenen çiftelere değil, evi yenileyen, yeni ev alan tanıdıklara, dostlara da ev hediyesi alınır.  Şimdi diyorsunuz ki "Nedir bu ev hediyesi, ev hediyesi ne alınır?" Haklısınız da. Bu konuda biz size yardımcı olabiliriz. Tabi bizde adettendir yeni ev sahibi olmuş birine kutlamaya gidilir ve gidilirken de hediye götürülür. Ne hediye alınacağı düşünülürken insanın aklına pek bir şey gelmiyor ya da akla gelen şeyler genellikle bilindik şeyler oluyor. Biraz düşünme ve araştırma sonucunda özgün ve farklı tarzda hediyelerde bulunabilir. Bizler de farkındayız ki aldığımız işlevsiz ve klişe hediyeler bir zaman sonra etrafta toz tutan, kalabalıktan başka bir işe yaramayan nesnelerden farklı şeyler olmayacaktır. Bundan dolayı alacağımız hediyenin hem  işe yarayan kullanışlı hem de farklı bir tasarım olması önemlidir.

  Ev Hediyesi Ne Alınır?

  Ev Hediyesi Ne Alabilirim?

   En güzel ve şık ev hediyesi fikirleri bu makalemizde. Genele baktığımız zaman, evde eksik olan bir eşya alınıp ev görülmeye gidilir. Peki, bu ne kadar doğru? Aslına bakıldığında evde eksik olan bir şeyi almak çok mantıklı geliyor fakat bu kişi zaten kendi tarzına göre evinin düzenini kurmuş bulunuyor. Sizin alacağınız ev eşyalarını beğenmeme gibi bir durum da olabilir. Tabi hediyenin güzeli  çirkini olmaz ama durum bu şekilde.

  Nereye bakarsanız bakın, kime danışırsanız danışın hep aynı fikirler ve hep aynı tarzda hediyelerle karşılaşacaksınızdır. Toplumda kalıplaşmış belli başlı hediyeler vardır. Çaydanlık seti, bornoz takımı, fincan takımı vs.

  Farklı tarzda  hediye almak isteyenler için küçük bir önerimiz var. Hediye alacağınız kişinin ve eşinin isimlerinin yazılı olduğu, farklı tasarımlar ile oluşturulmuş 3d led masa lambaları. Hem her alanda kullanışlı, hem de klişe hediyelerden çok daha faklı ve gösterişli bir hediye olacaktır. Tercih etmiş olduğunuz her zaman kullanılacak ve asla modası geçmeyecek bu hediye ile güzel bir anı bırakmış olacak ve hatıralarda güzel kalacaksınızdır.

     Ev Hediyesi Ne Alabilirim?


  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

            1 Adet Ahşap Kaide (stand)

   1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.