3D Led Lamba Hoşgeldin Bebek Balonu

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • En Özel Bebekler İçin Hediyeler

   Bebekler dünyanın en masum bireyleridir. En saf halleri ile dünya ile buluşurlar. Doğum anlarından büyüyünceye kadar anneler babalar tüm emeklerini bebekleri için harcarlar. Son zamanlarda artık doğum hediyeleri vermek yerine daha özgün hediyeler ortaya çıkmıştır. Basit bir buket çiçek yerine daha önemsenmiş olan hediyeler ortaya çıkmıştır. Bu hediyelerden birisi ise 3D tasarım hoş geldin bebek LED lamba olabilir.

  Bebeklerin doğumunun ardından birçok hediye getirilir. Bu hediyeler artık hem aileyi hem de bebeğin akrabaları için çok sıkıcı hale gelmiştir. Oysaki kişiye özel hediyeler ile bu eski tip hediye alma rutini değiştirilebilir. Kişinin doğum gününün bilinmesi çok önemlidir. Bu doğum günlerinin her yıl kutlanması ile pekiştirilir. Basit bir kıyafet ya da çiçek alınması sadece karşı kişiye yapmak zorunda olduğunuz görev gibi lanse edilmektedir. Bunun yerine hemen 3D kesimli hoş geldin bebek LED lambası alarak bu önemli anı unutulmaz hale getirebilirsiniz.

  Anneye hediye

  Yeni Doğan Bebekler İçin Hediyeler

  Kişiye özel olması ile hediyeyi alacağınız kişiye olan sevginizi pekiştirebilirsiniz. Sebebi ise o önemli günü asla unutmayacak olduğunuzu göstermenizdir. Bebeğin doğum tarihini bu 3D LED lamba üzerine yazdırabilirsiniz. O önemli günü asla unutulmaz hale getireceksiniz. Ardından ise göz kamaştırıcı tasarımı ile görenleri çok şaşırtacak bir hediye almış olacaksınız. Birçok yeni doğan bebek hediyeleri arasından bunu seçebilirsiniz.

  Ardından bu 3D LED lamba sayesinde yıllar sonra bile bebek hediyeleri gördüğü zaman mutlu olabilecektir. Bu ise kalıcı bir hediye aldığınızı gösterir. Bu hediyenin bir diğer özelliği ise üzerine istediğiniz notu düşebilecek olmanızdır. Bunların arasında bebeğin kilosu, boyu, iyi ki doğdun ve ya hoş geldin yazısı ve doğum tarihinin yazılı olmasıdır.

  Çok düşünceli bir hediye olması ile anne ve bebeği önemsediğinizi gösterebilirsiniz. 3D olması sebebiyle görenlerin hemen ilgisini çeken bu ürün ile hem hediye hem de bir hatıra bırakmış olacaksınız. Siz de hemen internet üzerinden sipariş edebilir ve sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz.

   

  Evlilik yıldönümü hediyeleri

  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

             1 Adet Ahşap Kaide (stand)

   1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.