3D Led Lamba Hukuk Saat

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Avukata Hediye


    Sevdiklerimize onların mesleğini anımsatacak hediyeler seçmek oldukça zordur. Kariyerlerine vurgu yapacak ofislerinde ya da evlerinde rahatça kullanılabilecek işlevsel ve anlamlı bir ürünle karşınızdayız. Özellikle hakim, savcı ya da avukat olan yakınlarınız için, baktıkça sizi hatırlayacağı ve istediği yerde kullanabileceği avukatlara özel hediyeler için tam aradığınız bir ürün olacak.  Bu ürünle adaletin savunucuları için hoş bir sürpriz yapabilir, mesleklerinin önemine vurgu yapabilirsiniz.

  Avukatlara Özel Led Aydınlatmalı Tasarımlar

  Hayatımızı düzene sokan, haksızlığa, adaletsizliğe karşı çıkan haksıza karşı haklının yanında olan adalete gönül vermiş ve bunu meslek edinmiş sevdiklerinize anlamlı bir hediyeyle onları onurlandırmanız mümkün. Genellikle insanların kariyerlerine ve yaşam tarzlarına uygun hediye almak istediğimizde oldukça zorlanırız ancak kişiye özel mesleğe uygun hediye seçenekleriyle bu dertten rahatlıkla kurtulabiliriz. Adalet terazisi figürlü bu tasarım ile şık bir armağan sunabilirsiniz.


  Yıldönümü hediyeleri

  Tebrik ve kutlama için, hukuk sektörüne yeni adım atmış sevdikleriniz için çekinmeden 3d led lambaları tercih edebilirsiniz. Özellikle ofislerde rahatlıkla hem aydınlatma hem isimlik olarak kullanılabilecek bu çok amaçlı ürünle yakın çevrenizi, meslekdaşlarınızı ya da kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bu dekoratif ürünle mesleki kimliğe vurgu yaparak kariyer hayatınızı şık bir tasarım ile tamamlayabilirsiniz. Hukuk sektörüyle ilgilenen, bu mesleği yapmayı hedefleyen müstakbel hukukçuları ve hukuk öğrencilerini motive etmek için de kullanabilir, onları bu mesleğe teşvik edebilirsiniz.

  Avukatlara Özel 3d Led Aydinlatma; doğum günlerinde armağan olarak sunabilir, ofislerin dekorasyonunu tamamlamak için alınabilir ya da  önemli bir duruşmayı kazanan meslektaşınızı tebrik etmek için bu ürünü verebilirsiniz.

  Hukuk sektörünün getirdiği ağır ciddiyet ortamına bu dekoratif ve yaratıcı ürünle canlılık kazandırabilir, ışığıyla istediğiniz yeri aydınlatabilirsiniz. Sevdiklerinizin mesleklerinin önemine vurgu yapmak ve bu mesleklerine duyduğunuz saygıyı göstermek adına kişiye özel hediye fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

  Her mesleğe uygun yaratıcı hediye seçenekleri için hobimod.com'u ziyaret edebilir.  Sevdiklerinize şık ve kullanışlı sürprizler hazırlayabilir onlara unutulmaz bir anı bahşedebilirsiniz.

  Mesleğe ve kişiye özel hediye arayışı herkes için zorlu bir süreçtir. Ofisine uygun olsun, kişisel olsun ,göz önünde dursun dikkat çeksin isteriz. Masasında şık dursun ama işlevsel de olsun birde üstüne göz doldursun derken kafamız iyice karışır öyle değil mi? Sizi bu kaostan kurtarmak için tasarladığımız ürünlerimizle farklı bir kategori oluşturduk. Lazer kesim üç boyutlu olarak tasarladığımız Hukuk konsepli led aydınlatmamız adalet terazisi formuyla karşınızda! Sizi adaletin zamanında küçük bir yolculuğa davet ediyoruz! Hukuk alanında uzmanlaşmış siz değerli müşterilerimize hitabeden modelimiz, masanızda hem hoş bir aydınlatma olarak, hem masa isimliği olarak hem de saat olarak göz dolduruyor. Avukat, hakim, savcı gibi tüm hukuk alanında görev yapan dostlarınız için elit bir hediye alternatifi!

  Mesleki Hediyeler  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.