3D Led Lamba Jinekolog Doktoru

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 •  Tıp Öğrencisine Alınabilecek Hediyeler

   İnsanlık var olduğu günden bu yana sağlık her zaman hayatın önemli bir konusu olmuştur. Sağlık personellerine canımızı emanet edip, bizim için ne kadar çok çabaladıklarını yakından görür, mücadelelerine tanık oluruz. Bir hayatı kurtarmada hatta bir hayatın başlangıcında pay sahibi olan, bu uğurda uzun yıllar boyunca emek veren doktorlar için, doktorlar bayramına özel kutlama hediyesi verebilirsiniz. Özellikle mesleğine yeni başlamış jinekolog yakınlarınızı tebrik etmek, onlara mesleğinin kutsallığını her an ve her yerde hatırlatacak bir ürün olan doktorlara özel hediyeler sizi ve mesleğine sıkı sıkı bağlı sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecektir.


  Tıp Bayramına Özel Hediyeler

  Bir bebeğin hayata gözlerini açtığı o ilk anın büyüsünü yaşayan, anne ve bebeğin sağlığı için canını dişine takan jinekologların ne kadar zor ve hassas bir görevi olduğunu kabul etmek zor olmasa gerek. Her mesleğin zor olduğu bir gerçek ancak söz konusu insan hayatı olunca bu zorluğa bir de yüksek derece sorumluluklar da ekleniyor.

  Bu zorluğun ve emeğin karşılığında naçizane bir tebrik ya da ufak bir teşekkürü çok görmemek gerekiyor. Hayatı, hayat kurtarmak olanlara 3d led lamba jinekolog hediye edebilirsiniz. Bu dekoratif ve gülümseten aydınlatma ile mesleğine candan bağlı doktorların tıp bayramını kutlayabilirsiniz. İster ev dekorasyonu olsun, ister çalışma odası olsun 3d led lamba istenilen yerde rahatlıkla kullanılabilir. Eğlendirici ve yaratıcı tasarımı ile ortamı hareketlendirecek dekoratif bir ürün olan tasarım aydınlatıcılar bütçeye uygun ve alternatif seçenekleriyle  hoş bir armağan olarak sunulabilir.

  Tıp bayramı, özel kutlama ya da tebrik için veya doğum günü hediyesi ile kutlamak için 3d led lambaları tercih edebilir, sevenlerinize hoş bir jest yapabilirsiniz.  Alanında uzman hekimlerin, kendi branşlarını temsil edecek küçük bir dekoratif ürünle yüzlerinde bir gülümseme sebebi olabilirsiniz.

  Her mesleğe özel olarak tasarlanmış yaratıcı hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mesleklerine değer veren insanlara hoş bir sürpriz yaparak güzel bir gün geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Hobimod.com aracılığıyla sevdiklerinizi mutlu edebilir, güzel anılar biriktirmelerinde pay sahibi olabilirsiniz.

  Avukatlara Özel Hediyeler

   Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.