3D Led Lamba Kalp Aydınlatma

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Sevdikleriniz İçin 3d Kalp Aydınlatma

   Özel günler için vazgeçilmez olan vaatler ve sürprizler, sonsuz sevgi aydınlatmasıyla daha özel hale gelebilir. Kişiselleştirilmiş LED lamba ürünleri, görüntüleri kendiniz yazdırmak için kullanılabilir. Her sabah ve yatmadan önceki her gece, kişiselleştirilmiş 3D LED aydınlatma hatırlanır, Sonsuz Sevgiyle mutluluğunuzu artırabilirsiniz.

  Sevdikleriniz için ve özellikle sevdikleriniz için kolayca bir hediye seçebilirsiniz. Bu, bir gece lambası ve bir masa lambası olarak kullanılan aydınlatmada Sevgililer Günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Lombarın merkezinde lazer kesim de kullanılır ve aynı şekilde metin istenen görüntülere eklenebilir.

  Arkadaşınız İçin En Özel Hediye

   Kontrollü kullanım, insanların istenilen renk ayarını kullanması anlamına gelir. Farklı renk seçenekleriyle sevginizi en muhteşem şekilde anlatmak için 3D aydınlatma için idealdir. Hediyelik eşyalar, gece lambası ve fotoğraflı aksesuar olarak kullanılır. Kalp desenli aydınlatma objesini, arkadaşa hediye olarak verebilirsiniz. Sevginiz, yüksek ahlaki değeri olan ve maddi değeri olmayan bir aydınlatma ürününde sonsuz bir şekilde hissedilecektir. Bu ürünle ilgili daha fazla fikir ve yardım alabiliyorsunuz. Özel projeler Özel hazırlık ve sürpriz ortamında atmosferi değiştirebilen 3D LED lambalar, özel bir gecenin yıldızlarıdır. Fotoğrafın tüm alanlarında ve dikkatin merkezinde, arzu edilen renkteki sevginin sonsuz aydınlatması ışık yayabilir.

  LED lambanın 3D tasarımı özel lazer kesim kullanılarak yapılır ve üç boyut alır. Bu nedenle, görüntüleri veya isimleri silmek mümkün değildir. Uzun süreli kullanım için uygun olan kişiselleştirilmiş 3D LED lamba, fotoğrafınızın ve sonsuzluğunuzun değeri olarak ifade edilebilir. Gündüz ve gece parlayan 3d led lamba, 50.000 saatlik ömrü ile sevginizi artırıyor. 3D fotoğrafların kişiselleştirilmiş lazer kesimini sunarak sevdiklerinize mutlu olma fırsatını yakalayın. Aşkı sonsuz aydınlatma. Yuvarlak tasarımın üst köşesinde holografik şık figürlerle çerçevelenmiş iki kalp vardır. İstediğiniz fotoğrafın ortada olacağı bu kişiselleştirilmiş armağanda istediğiniz tarihi ve isimleri yazdırabilirsiniz.


  dogüm günü hediyesi

  Ürün Açıklaması

  Ahşap tabanımız da dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz, bir Yüksek Mühendisin gözetiminde atölyesinde üretilmekte ve kalite kontrolü ile hazırlanmaktadır. 12 volt 1Amp. Adaptör ile çalışır. | Gerçek ahşap stand - renk taba | Ürünümüz 16 farklı renk seçeneği ile de opsiyonel olarak mevcuttur.

  Lambaların güç tüketimi neredeyse göz ardı edilebilir.

  Lambalarımızın üst kısımları bir fişin işlevine sahiptir.

  Lamba kafası üç boyutlu bir pleksiglas plakasından oluşur, üç boyutlu bir etki bilgisayarlı vektör çizimlere verilir.

  Cam gibi kırılgan bir malzeme değildir.

         anneye hediye

  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.