3D Led Lamba Kalp Balon

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Özel Günler İçin Hediyeler

  Yıl boyunca sevdiklerimizle daha fazla ilgilenebileceğimiz. Onlara değer verdiğimizi gösterebileceğimiz ve en önemlisi onlara hediyeler alabileceğimiz günler bulunmaktadır. Her biri farklı yakınlıktaki birine özel ve farklı amaçla oluşturulmuş bu günler hatırlanması ve kutlanması gereken günleri teşkil etmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler için var olan bu günlere yakın bir tarihte piyasa üzerine güne özel hediyeler sunulmaktadır. İster bu hazır hediyeler ile isterse sizin hayal gücünüzle oluşturduğunuz hediyeler ile özel gün tebriğini gerçekleştirebilirsiniz.

  kişiye özel hediyeler

  Yıl Boyunca Kutlanan Özel Günlerde Hediyeler

  Özel günler, yılın çeşitli ay ve günlerinde kutlanmakta ve bu günlerde sevenler birbirlerine hediyeler sunmaktadır. Bayanlara ve erkeklere hitap eden bu özel günler için farklı, hediye verilecek kişi ve hediye mesajına uygun seçenekte hediyeler bulunmaktadır.

  • Anneler günü
  • Babalar günü
  • Sevgililer günü
  • Tanışma yıldönümleri
  • Evlilik yıldönümleri
  • Mesleklere hitap eden özel günler
  • Doğum günleri, hediyeler alıp sunabileceğimiz özel günleri teşkil etmektedir.
  sevgiliye yıldönümü hediyeleri

  Yıldönümleri ve Hediyeler

  Yıldönümleri, hediyeler alınarak taçlandırılan ve çiftlere özel olarak kutlanan günleri teşkil etmektedir. Tanışma yıldönümü ve evlilik yıldönümü bu özel günleri oluşturmaktadır. Çiftler ilk tanıştıkları tarihi ve ilişkilerini evlilik ile taçlandırdıkları tarihleri yıldönümü olarak kutlamaktadır. Birbirlerine hazırlamış oldukları sürprizler, aldıkları hediyeler ile bu günü daha anlamlı bir hale getirebilirler. Her iki gün için de özel ve çeşitli türde, her beğeni ve beklentiye hitap edecek çeşitlilikte hediye bulabilmek mümkün olmaktadır.  Evlilik yıldönümü hediyeleri ile tanışma yıldönümü hediyelerinin farklı olması önemli bir detaydır. Nitekim içerdikleri anlam sevgi bakımından benzer olsa da zaman ve anlam bakımından farklıdır.

  Özel Hediye Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Özel hediyeler, çiftlerin çeşitli günlerde birbirine sundukları hediyelerdendir. Sevenlerin özel anlarını içeren fotoğraflarla isimlerini taşıyan özel hediyeler hazırlatmak ve bunları özel bir sunumla vermek oldukça anlamlı ve romantik bir izlenim taşıyacaktır. Ayrıca çiftler, birbirlerini tanıyan bireyler olarak birbirlerinin zevklerine ve beklentilere uygun hediyeler seçerek günlerini mutlulukla taçlandırmalıdır. Her yıl farklı bir anlam kazanan bu günler sevgiliye hediye sunmak için oldukça önemlidir.

  HobiMod atölyelerinde yüksek kalitede ultra şeffaf pleksi kullanılarak 3d led aydınlatma olarak üretilmiş nadide modellerimizden balon kalp led aydınlatmamız karşınızda! Ürünün orta kısımda yine kalp şeklinde ayrılan bölüm, isimleriniz ve sizin için özel o tarih için sizleri bekliyor. Detaylı çizimi ve kalp formundaki lazer kesimiyle oldukça göz dolduran modelimiz O'nun kalbini fethedecek! Sevgilinize eşinize kısacası kalbinizi verdiğiniz o özel kişiye armağan edebileceğiniz tartışmasız en etkileyici ,kalıcı ve kişiye özel tasarım hediyeler.

  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

  1 Adet Ahşap Kaide (stand)

  1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.