3D Led Lamba Karakartal Saat

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Erkeklere Özel Günler İçin Hediyeler

  Özel günler hediye sunmak için en uygun günleri teşkil etmektedir. Hem dünya üzerinde kutlanan hem de kişilere ve çiftlere özel olan günlerde kişiler birbirlerine hediyeler sunarak özel anlar yaşatabilmekte ve yaşayabilmektedir. Bu hediye, özel bir hediye olabileceği gibi klasik formatta bir hediye de olabilmektedir. Seçim hediye sunacağınız kişinin özelliklerine göre değişebilmektedir. Ancak burada ortak bir nokta vardır ki o da hediyenin özel günde, özel bir mesaj ve sunumla verilmesidir. Bu yalnızca kadın için değil, erkek için de geçerli olmaktadır.

  Erkekler İçin Hediyeler

  Erkeklere hediye sunmak için çok çeşitli bir yelpaze bulunmaktadır. Bunların en çok tercih edileni de tasarımlı hediyelerdir. Tasarımlı hediyeler, özel cümle ve sözler, isimler, fotoğraflar kullanılarak hazırlatılabilir. İstenilen pek çok hediyelik ürün üzerinde tasarım yapmak mümkün olmaktadır.

  • Baş harflerle oluşturulmuş kol düğmeleri
  • İsim ve söz yazılı gömlekler
  • Fotoğraflı ya da yazılı tablolar
  • Özel tasarlanmış saat çeşitleri
  • İsme özel kupalar
  • Fotoğraflı kupalar
  • İsimli formalar erkekler için tasarlatılabilecek hediyeleri oluşturmaktadır. Bu hediyelerin tercihini hediye sunacağınız kişiye göre yapabilmeniz doğru bir karar olacaktır. Bu tasarımlı hediyeler erkek arkadaşa hediye edilebileceği gibi babaya ya da eşe de hediye edilebilir.

  babaya hediye

  Erkekleri Mutlu Eden Hediyeler

  Her bir erkek farklı bir özelliğe ve beklentiye sahip olsa da genelde hediye konusunda yakın özelliklere sahiptirler. Bayanlar kadar detaycı olmayan erkekler, ihtiyaçlarını karşılayan, hobilerini temsil eden hediyeleri daha çok tercih etmektedirler. Ayrıca mesleklerine de önem verdiklerinden, onlara mesleğini hatırlatan ya da simgeleyen minyatür hediyeler almak da doğru bir seçim olacaktır. Futbol da birçok erkeğin ilgi alanını temsil ettiğinden ona, tuttuğu takımı temsil eden bir forma ya da takıma özel hediyelik bir eşya almak yerinde bir karar olabilir. Aldığımız hediye erkek sevgiliye hediye edilecekse daha farklı seçimler yapmamız doğru olacaktır.

  Erkek Hediye Seçimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

  Erkek hediye seçimi, hediyeyi alacak olan erkeğe özgü olmalıdır. Tabii aradaki bağ da seçimi etkileyecektir. Bu hediye babaya mı özel yoksa sevgiliye mi? Eş için mi alınacak yoksa erkek çocuk için mi? Tüm bu soruların cevapladıktan sonra seçim yapılması gerekmektedir. Erkek çocuğa hediye seçimi ile sevgili hediyesi seçimi farklı olacaktır.

  babalar günü hediyesi 

  Kutu İçeriği
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.