3D Led Lamba Küçük Prens

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Kız Çocukları İçin En Güzel Hediyeler

   Hikâye ve ders dolu olan küçük prens kitabında gelişim ve öğrenimde ön planda olmaktadır. Sadece çocuklar için basımı yapılmayan ve büyük çoğunluk olarak okuyucusu yetişkin olan küçük prens kitabında birçok başarı öykü de yer almaktadır. Kitap içerisinde yer alan konu anlatımları okuyucuyu kendine bağlamakta ve hayatta başarı yakalamak için iyi bir yol olmaktadır. Bu nedenle küçük prens kitabi tüm çocuk ve yetişkinlere önerilerek yayılmaktadır. Basımından bu yana ilgi ile okunan kitapta gelişen hikâyelerde obje olarak hayatımızda yer edinmektedir. Bu yüzden küçük prens kitabı popüler olarak da tutulmaktadır. Popülerliğini objelere de yansıtan kitabin başkarakteri küçük prens LED lamba olarak HobiMod hediyelik eşya sayfasında yer almaktadır. 3D görüntüsünde bulunan ve lazer kesim ile küçük prens resmini çizen led lambamızda tam olarak 16 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

  Aydınlatıcının lazer kesime uygun olarak üç boyutlu olması şık olarak da görüntü vermektedir. LED lambanın ortama yaydığı ışık ile çocuk odalarında rahatsız etmeyecek şekilde okuma ortamında oluşmaktadır. Çok fazla tutulmasının da en büyük etkeni ışığının yoğunluk ve loş olarak ortada bulunmasıdır. Hem gece lambası hem de okuma lambası olarak kullanılan lazer kesimli küçük prens aydınlatıcı hem kız hem de erkek çocuklarına uygun olarak tasarlanmıştır.

  kız çocuğa hediyeler

  3d Led Lamba Küçük Prens Aydınlatıcısının Özellikleri
  • Gündüz görüntüsü de şık ve dekoratif olan üç boyutlu aydınlatıcının masa lambası olarak da kullanımı mümkün olmaktadır.
  • Ahşap üzerinde yapılan 3D lazer kesim LED lamba aydınlatıcısının çalışma enerjisi 12 Volt 1 A adaptör ile ışıklanmaktadır.
  • Kablo uzunluğu olarak uygun boyutta bulunan fiş kablosu başucu ya da masa üzerinde rahatlıkla durabilmektedir.
  • 3D görüntü özelliği plaxiglass levha şeklinde bulunmaktadır.
  • Yapı özelliği olarak lazer kesime uygun olduğu için cam kırılganlığına sahip olmamaktadır. Bu nedenle dayanıklılık olarak güçlü yapıda kullanılmaktadır. Böylece çocuk odalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

  Sadece küçük kahramanlara olarak bulunmaya sevgiliye hediyelik eşya olan LED lamba küçük prens aydınlatıcısını sevdiklerinize de hediye olarak alabilirsiniz.

  Kişiye Özel Hediye İçin Hediye Seçenekleri

   Dünya çapında 140 milyon kopya satan “Küçük Prens” okuyanı yetişkinliğe hazırlayan derslerle dolu. Kitap sadece çocuklara nasıl ‘yetişkin’ olunacağını öğretmiyor, yetişkinlere de nasıl “iyi” bir yetişkin olunuru hatırlatıyor. Barındırdığı felsefelerle her yıl, her yaş tekrar tekrar okunması gereken, her okunduğunda kişiye yeni bir yol açan, farklı bir algı yaratan Saint-Exupéry’nin şaheseri.Pilot olan bir çocuğun gözünden dünyayı anlatmaktadır. Büyüklerin yapmış oldukları yanlışları yaratıcılığı hayal dünyasını anlatır. Her insanın kendi hayal gücü ve bakışının farklı olduğunu Her şeyin sevgiye ihtiyacı olduğunu anlatır hikaye..Çocukluğundan itibaren büyüklerin yaşadıkları hayat şartları yüzünden, hayal ve yaratıcılığının kaybolduğunu gören kahramanımız. Tanıdığı herkese kendi çizmiş olduğu '' fil yutan boğa yılanı'' resmini gösterir. Ama kimse bu resmi anlayamaz.Yıllar geçer kahramanımız büyür ve Pilot olur. Gezintisi sırasında bir kaza geçirir ve bir yerde mahsur kalır. Yanında çok az yiyecek ve içeceği bulunmaktadır. Bir süre sonra Küçük Prensin sesiyle uyanır ondan koyun resmi çizmesini ister. Kahramanımız herkese çizdiği resmi çizer. Küçük Prens bunun fili yutan yılan olduğu söyler, koyun resimi istediğini tekrar eder. Bu sefer çizdiği resimi Prens çok beğenir ve ona kendi öyküsünü anlatmaya başlar. Yaşadığı, gezdiği yerleri anlatır. Son olarak gezdiği dünyada bir tilkiden aldığı sırrı açıklar ona bu sır; İnsanlara kalbinin gözü ile bakması gerektiğidir!!. Zaman geçtikçe muhabbetlerinin sonuna yaklaşır kendi gezegenine gitmesi gerektiğini yapılacak işlerinin olduğunu söyleyerek ayrılır. Kahramanımızda uçağını tekrardan onarıp çalıştırıp evine döner.Küçük Prens'imizin hikayesi özetle böyle.zannediyoruz ki ''Le Petit Prince''Küçük prens'i çoğumuz okumuş ve ve okunması için hediye etmişizdir.Hikayeseverler ve özellikle Küçük Prens severler için HOBİMOD atölyelerinde tasarlanan İsme Özel Tasarım Küçük Prens 3D Led Aydınlatmamız siz sevgili müşterilerimizin huzurunda!! Bayana hediyeerkeklere hediye ve çocuklara hediye olarak değerlendirebileceğiniz modelimizi dilerseniz İsim soyisim ya da hoş bir söz ilavesiyle led aydınlatmanızı kişiye özel hale büründürebilirsiniz.Kitap okuma alışkanlığı kazandırmaya çalıştığımız küçük prens ve prenseslerimize soft ışığıyla rahat bir okuma ortamı hazırlamak için ideal bir ürün.Kahramanımızın yıldızların ve gezegenlerin yeraldığı ürün çeşidimiz, Üç Boyutlu Tasarımıyla ve 16 farklı renk seçeneğiyle yatak odası lambası çocuk odası lambası olarak da oldukça kullanışlıdır.

  Sevgiliye Hediyelik Eşya


  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.