3D Led Lamba Kutlama Balonları

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • En Güzel Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  Balonun mutluluk ve harika bir gülümseme ile ilgili olduğuna inanıyoruz! Dört başlı balonumuzun farklı açılara ve gülümsemelere sahip olduğunu düşünüyoruz. Doğum günü hediyesi olarak tercih edilen bu model, sevgilinizin eşinin ve değerli insanlarınızın enerjisini en üst düzeye çıkarmak için mutluluğunuzu iki katına çıkarmanızı bekliyor.

  Evlilik Yıldönümü Hediyesi

  3 Boyutlu Lamba Özellikleri

  Evinizde, ofisinizde veya gece ışığında dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz 3 boyutlu lambaları da kullanabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize alabileceğiniz veya gönderebileceğiniz tamamen farklı ve etkileyici bir üründür.

  • Ürün özel kontroller eşliğinde atölyemizde yapılmaktadır.
  • LED lambalı aydınlatmadır.
  • LED lambaların yaklaşık servis ömrü yaklaşık 50.000 saattir.
  • LED ampuller 220 volt yerine 12 volt kullanır.
  • LED ampuller enerjiyi 12 voltta kullanırlar ve cep telefonu şarjı kadar elektrik tüketirler ve çok ekonomiktirler.
  • 3D olan lambalarımızın üstü özeldir ve kolayca farklı modellere sahip olabilirsiniz.
  • 3 boyutlu üst kısım, pleksiglas malzemenin lazerle kesilmesi ile hazırlanır.
  • Cam kadar kırılgan değildir.
  • Güç adaptörü kablosunun uzunluğu 1,5 metredir.

  Doğum Günü Hediyesi

  Aydınlatmalarımızda, uçmanızı bekleyen balonlarımız var! Kalp şekilli balonlar gibi birlikte çok güzel duruyorlar. Bizim çok popüler modelimiz 16 farklı rengi yansıtan bir doğum günü hediyesi. Doğum Günü, Sevgililer Günü, Balon Doğum Günü, 3D-LED aydınlatmamızı kullanarak özel günlerinizi kolayca seçebilirsiniz. Modelimizle istediğiniz notu da ekleyebilir ve balonlarınız sevginizle O'na uçabilir!

  Bu balonlar uçmuyor, ama insanları sadece uçan balonlar gibi büyülemeyi ve sevmeyi başarırlar. 3-D Balon Temalı LED Lamba artık sizinle birlikte, balonunuza uçan bir balon efsanesinin tasarımıyla odanıza harika bir atmosfer getirecek. Sevdiklerinize sürpriz bir doğum günü ile sürpriz yapmak isterseniz, 3D Led Lamba Kutlama Balonları sizin için bir hediyedir.

  Onları bir daha göremediğimizde bile ipleri elimizde bırakıp, parlak balonları mutlu gözlerle uçurmaya başlarız. Bu bizi mutlu eden veya komik yapan bir oyundur! Balon kalktığında, uzak hayallerimizi teslim edeceğimizi düşünüyoruz. Lambadaki  yok olmayacak ve atmosferde kaybolmayacak, ancak bu lambanın içindeki balonları izleyemeyeceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Özel Günler İçin Hediye Seçeneği

  Sekiz adet uçan balonu aydınlatmamıza tutturduk size doğru uçmayı bekliyor! Kalp formundaki uçan balonlar birarada nasıl da hoş duruyor.Detaylı çizimi ve 3d tasarımıyla parti ortamı yaratıyor. Dogum günü hediyesi olarak çok tercih edilen modelimiz 16 farklı renke aşkınızı yansıtsın. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü hediyeleri gibi özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz kutlama balonları 3D led aydınlatmamız ile renk katın fark yaratın. Dilediğiniz notu da ilave ettirebileceğiniz modelimizle balonlarla birlikte sevginizde O'na doğru uçuşsun!

  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

            1 Adet Ahşap Kaide (stand)

   1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.