3D Led Lamba Makineli Tüfek

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 •  Erkeklere hediye alırken, onların ilgi duydukları ürünlere dikkat ederek seçimimizi yaparız. Bunlar sizin de beklentilerinizle farklı seçenekler olarak karşımıza çıkar. Fakat 3D LED Lamba Makineli Tüfek bu seçenekler arasında dikkat çekici bir üründür.

  Erkeklerin İlgisini Çeken En Güzel Hediye

  Özellikle bu tarz şeylere ilgi duyan erkeklerin oldukça hoşuna gidecek olan 3D LED Lamba Makineli Tüfek, bilgisayar oyunlarına tutkusu olan erkeklerin de dikkatini çekmektedir. Bilgisayar oyunları günümüzde, birçok yaştan insanın ilgi duyduğu ve zamanının bir kısmını ayırdığı bir platformdur. Bu oyunların büyük bir kısmı da rekabete dayanmaktadır. İşin içine rekabet girince de olayın rengi elbette değişiyor. Hal böyle olunca da oyunlarda yer alan kostümler, birbirinden güzel silah skinleri, silah figürleri vs. günlük hayatımıza girerek evimizdeki dekorasyonlara etkide bulunuyor. Eğer erkek arkadaşınız veya erkek sevgiliniz bu tarz oyunlara ilgi duyuyor ve odasını da bu şekilde dekore ediyorsa, 3d led lamba Makineli Tüfek ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  kişiye özel hediyeler

  Erkekleri En Çok Mutlu Edecek  Hediye

  Erkek arkadaşa hediye deyince aklımıza hep kalıplaşmış, az bir yelpazeye sahip hediyeler gelmektedir. Fakat hediyeleri birbirinden ayrın bir özellik olan kişiselleştirilebilme özelliği birçok üründe bulunmamaktadır. Peki, hediyelerin kişiselleştirilebilmesinin ne gibi artıları olabilir? Özetlemek gerekirse hediye almanın amacı, hediyeyi vereceğiniz kişiyi mutlu etmektir. Bu kişiyi hem mutlu etmek hem de ilgi duyduğu ve dilediği gibi kullanabildiği bir ürün hediye etmekse ürünün kişiselleştirilebilmesiyle alakalıdır. Kişiselleştirebilen bir ürün, hediyeyi alan kişinin her zaman göz önünde bulundurabileceği, diğer hediyelerden ayrı bir yere koyabileceği ve severek kullanabileceği bir ürün olacaktır.

  Farklı renk seçenekleri ve şık tasarımı sayesinde erkek arkadaşınızın veya erkek sevgilinizin, istediği mekânda rahatlıkla kendi zevklerine göre renklendirebileceği bir üründür. Ayrıca gece lambası olarak da kullanılabilmektedir. Babaya hediye olarak kesinlikle değerlendirilmelidir.

  Bilindiği üzere bilgisayar oyunlarına artan ilgi sayesinde bu tarz ürünler erkekler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bilgisayar masalarında veya odalarında dekorasyon eşyası olarak karşımıza çıkan bu ürünlerden, 3D LED Lamba Makineli Tüfek şık tasarımıyla bir adım öne çıkmaktadır. Çünkü aydınlatması özelliğiyle bulunduğu mekâna hem farklı hava katmakta hem de mekânda oldukça dikkat çekmektedir.

         Sevgiliye Hediyelik Eşyalar


  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

            1 Adet Ahşap Kaide (stand)

   1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.