3D Led Lamba Polis Logolu

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Polise Özel Hediyeler

  Arkadaşlarımızı veya ailemize ait bir bireyi, özel günlerinde güzel hediyelerle mutlu etmeyi elbette hepimiz istemekteyiz. Fakat alacağımız hediyenin ne tür özelliklere sahip olması gerektiğini, şeklini, anlamını netleştirmekte oldukça zorlanmaktayız. İşte bu gibi durumlarda, bizlere fikir sunan hobimod.com adresinden yardım alabilmekteyiz.

  Toplumsal hayatın sağlıklı ve düzenli bir şekilde ilerleyebilmesi için çalıştığı alanlarda uzman kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Hukukun ve adaletin sağlanabilmesi için bir avukata, eğitimimiz için bir öğretmene, güvenliğimiz içinse polislere ihtiyaç duymaktayız. Polislik, en zorlu mesleklerden biridir. Farklı yaşlardan, cinslerden, ırklardan olan insanların hayatları, güvenlikleri tamamen polislerin sorumluluğundadır. Onlara hediye olarak öncelikle sevgimizi, saygımızı sunmalıyız. Somut hediye olarak da, mesleğine yeni başlamış erkek veya kadın polis arkadaşlarımız için birbirinden güzel, dikkat çekici, göz kamaştırıcı, kişiselleştirilmiş mesleki hediyeler bulabilmek mümkündür.

  Öğretmenler Günü Hediyesi

  Bir Polise Alınabilecek En Güzel Hediye

  3D LED Lamba Polis, mesleki hediyeler arasındaki polisler için özel tasarlanmış, doğum günlerinde veya özel günlerde kolaylıkla hediye edilebilecek bir üründür. Tasarım açısından oldukça şık duran bu ürün, LED aydınlatması sayesinde görsel açıdan göz alıcı bir özelliğe sahiptir.  Özel tasarım emniyet genel müdürlüğünün logosunun bulunduğu model, polisliğe yeni başlamış kişiler, polislikten emekli olmuş kişiler ve her kademedeki emniyet personeli için tercih edilebilmektedir.

  Kişiselleştirilmiş hediyeler, hediye verilen kişi açısından oldukça önemli ve özel bir yere sahiptirler. Teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi, hediye kültürümüzde değişikliklere neden olmuştur. İçerisinde farklı mesajlar anlamlar içeren hediyeler daha çok talep görmektedir. Kişiyi şımartmak ve etkilemek için hediyenin, alınan kişinin kişisel zevklerini yansıtması gerekmektedir. Polis hediyeleri içerisinde yer alan 3D LED Lamba Polis, tüm bu özellikleri taşıyan bir üründür. Bu mesleği yapan kişilerin masalarını renklendirebilecek, baktıkça hediye eden kişiyi hatırlatacak bir hediyedir. Bu özel lamba, polislik mesleğini yapan yakınlarımızın, kalbimizde ne kadar değerli bir yere sahip olduklarının ispatı niteliğinde olacaktır. İsme özel hazırlanabilen bu ürün sadece süs eşyası olarak değil, birçok farklı renk tonu özelliği ve renklerin akışarak değişebilme özelliğiyle gece lambası ve masa lambası olarak da kullanılabilmektedir

   Güvenliğimizi borçlu olduğumuz emniyet mensuplarımızı da unutmadık. Polis güçlerimiz 81 ilde aynı anda büyük bir uyum ve koordineyle huzurlu bir Türkiye için görev yapıyorlar. Özel tasarım EGM logosunun bulunduğu modelimizi Polislik görevine yeni başlayanlar, emekli olanlar ve her kademedeki emniyet personeli için tercih edebilirsiniz. Bayrağımızda bulunan ay-yıldızın tüm heybetiyle yer aldığı aydınlatmamız, 3d ve polis logosu formunda lazer kesimdir. Üzerine hediye edeceğiniz polis teşkilatı mensubunun ünvan ve ismini de ekleyelim, kişiye özel tasarım hediyenizi şık hediye paketinde yerine ulaştıralım. Gece masa başı nöbetlerinde masalarında,anılarını taze tutmak isteyenler için evlerinde zevkle kullanacakları kalıcı bir hediyeye imzanızı atın.

   Kişiye Özel Hediyeler

  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

            1 Adet Ahşap Kaide (stand)

   1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.