3D Led Lamba Steteskop

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Doktora Teşekkür Hediyesi

  Doktorun ofisine gitmek istemiyorsanız ve doktorunuza özel bir hediye vermek istemiyorsanız, bu harika bir fırsat! Klasik Arma & Logo & Amblem, bu 3 boyutlu tasarım gece ışık dekoratif lamba yanı sıra bir masa saati olarak kullanılabilen büyük bir tasarım ile doktorlara özel hediyeler olmak için geliyor! Bu özel hediyeyi doktorunuzun ismine verebilir ve unutamayacağı kadar zarif bir hediye verebilirsiniz.

  Tıp Öğrencisine Mezuniyet Hediyesi

  Evde veya ofiste dekorasyon amacıyla kullanabileceğiniz üç boyutlu lambaları gece lambası veya masa lambası olarak da kullanabilirsiniz.

  Her iki priz de çocuk odaları gibi alanlarda güvenle kullanılabilir. Gece lambası, böyle yerlerde güvenle olabilir. Koridorda veya bir kreş için dekoratif şekilde de kullanılabilir.

  16 farklı renk ve uzaktan kumanda ile Doktor Amblem 3D LED lamba, odanızda istediğiniz rengi kolayca seçebilirsiniz. Saat, özel adıyla harika bir hediye fırsatı sunuyor. Doktorunuza veya sağlığınızı kazanmak için çok çalışan doktorunuza teşekkür eden doktor ambleminin kişiselleştirilmiş 3D LED lambası bu tıp bayramında kendi ruhunuzu da tamamlayacaktır.

  Bu özel hediyeyi doktorunuzun ismine verebilir ve unutamayacağı kadar zarif bir hediye verebilirsiniz. Eğer sevgili doktorunuza bir TIP partisi, doğum günü veya teşekkür hediyesi olarak güzel bir hediye vermeye karar verdiyseniz, doktorlar için uygun olabilecek en iyi hediye alternatiflerinden birine sahipsiniz. Sahibi ve doktor anlayışıyla özel olarak tasarlanan 3D-LED özel gece lambası, 3D efekti ile hazırlanır ve doktorunuza her zaman hatırlatması gereken doktorun en güzel hediyelerinden biridir.

  Jinekologlara Hediye

  Size tıp bayramına özel hediyeler fırsatı sunmak ve doğum günü olarak güzel bir hediye almak için karar verme sürecinizde yardımcı olabilir. Özel olarak sahibi ve doktorların anlayışı için hazırlanmıştır hekim özgü 3D LED gece lambası 3D efekti ile hazırlanmış ve her zaman doktorunuzu en güzel hediye ile hatırlamak ve hatırlatmak için bu hediyeyi kullanabilirsiniz.  

  16 farklı renk ve uzaktan kumanda ile Doktor Amblem 3D LED lamba, odanızda istediğiniz rengi kolayca seçebilirsiniz. Saat, özel adıyla harika bir hediye fırsatı sunuyor. Doktorun kişiselleştirilmiş 3D LED lamba saati, bulabileceğiniz mükemmel bir lamba modelidir.

        doktora hediye

  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.