3D Led Lamba Yılbaşı Hediyesi Fotoğraflı Saat

Fiyat
:
109,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Yılbaşında En Ucuz Hediye Tavsiyeleri Nelerdir?

  Yılbaşı gecesi için birçok kişi hediye arayışı içerisindedir. Aileler, arkadaşlar, eşler ve sevgililer için hazırlanmış özel hediyeler, klasik yılbaşı hediyeleri, yeni yıla yakın bir tarihte gerek sitelerde gerekse mağaza vitrinlerinde yerini almıştır. Özellikle hediye sitelerinde, kategorilere ayrılmış bir şekilde alıcılara sunulmuştur. Bu hediye alternatifleri içerisinden, hediye vereceğiniz kişiye en uygun olan seçimi yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Nitekim yeni yıl hediyesi ve diğer hediyelikle hususunda çeşitlilik oldukça fazladır. Tüm bu yılbaşı hediyesi alternatifleri arasından seçim yaparak sevdiklerinizi hediyelendirebilirsiniz.

  Yeni yıl hediyeleri farklı kategoriler altında bulunmaktadır. Bu kategoriler arasından tercih yapmanız gerekecektir. Her bir hediye kategorisinin içeriği ve fiyat aralığı farklı olmaktadır.

  ·         Nostaljik hediyelikler

  ·         Klasik yılbaşı hediyelikleri

  ·         Özel Tasarımlı hediyeler

  ·         3 Boyutlu hediyeler hediye kategorilerini oluşturmaktadır. Bunların tamamı her yaş ve cinsiyet grubuna hitap edilebilecek çeşitlilikte hediyeler içermektedir.

  Arayacağınız hediyenin bütçeye hitap edecek ucuz ama anlamı bir hediye olmasını istiyorsanız hediyelik eşyaları tercih edebilirsiniz. Hatta ufak hediyeliklere isim yazdırarak da uygun fiyat aralığında bir hediye verebilirsiniz. Yılbaşı gecesinde sevdikleri için hem ucuz hem de güzel ve anlamlı olabilecek bir hediye almak isteyenler için birkaç hediye alternatifi seçtik. Bunlar arasından yeni yıl hediyesi seçimi yaparak sevdiklerinize sunabilirsiniz.

  ·         Yılbaşı kar küreleri

  ·         Müzik kutuları

  ·         Dekorlu küçük hediyelik eşyalar

  ·         İsimli kupalar

  ·         Yılbaşı dekorlu pelüş oyuncaklar

  ·         Yeni yıl özel tasarım anahtarlıklar

  ·         Aynalar

  ·         Hediye kutuları ya da hediye sepetleri ( bütçeye göre ayarlanabilir.)

  ·         Dekorlu yastıklar yılbaşı ucuz hediye fikirleri olabilmektedir.

  Yeni yıl için bütçenize uygun olabilecek, uygun fiyatlı bir yeni yıl hediyesi arayışı içerisindeyseniz bu hediye türlerini tercih edebilirsiniz.  Seçeceğiniz bu hediyeler hem anlam yüklü hem değerli hem de uygun fiyatlı olacaktır. Bu sayede bütçenizi zorlamaya gerek duymadan en özel hediyeyi sevdiklerinize verebileceksiniz. Hediye maneviyatı yüksek bu ürünleri hediye siteleri üzerinden ya da doğrudan sevdiğinizin adresine gönderebilirsiniz. Küçük ve anlamlı bir notla hediyenizi mükemmel kılabilirsiniz.

   

   yılbaşı ucuz hediye fikirleri


  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.