3D Led Lamba Yılbaşı Hediyesi Aile Fotoğraflı

Fiyat
:
104,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  Yılbaşı, yeni bir yıla atılan ilk adımdır. 31 Aralık gecesini 1 Ocak ayına bağlayan gecede çeşitli kutlamalar yapılarak yeni sene heyecanla karşılanır. Yılbaşı gecesi yalnızca eğlenceler düzenlenmez, aynı zamanda eşler, sevgililer, arkadaşlar, kardeşler birbirlerine hediyeler alırlar. Bu hediyeler yeni seneye güzel dilekler bırakılarak takdim edilir. Bir gelenek haline gelen bu etkinlik her yıl tekrarlanmakta ve her 1 Ocak güzel anıları oluşturmaktadır. Peki, yılbaşı gecesinde sevdiklerinize hediye edeceğiniz ne tür alternatifler bulunmaktadır? Bu geceye özel ne alınabilir? Tüm bu soruların cevapları hediye verilecek kişiye göre şekillenebilir. Herkese alınabilecek klasik yılbaşı hediyeleri bu geceye özel verilebildiği gibi hediye sahibinin zevk ve tercihlerini yansıtan çeşitli hediyeler de verilebilir. Seçiminizi kişiye özel yapacaksanız biraz daha detaylı düşünmeniz gerekebilir. Nitekim sevgiliniz için seçebileceğiniz 2019 yılına yılbaşı hediyesi ile aile büyükleriniz için seçebileceğiniz yılbaşı hediyesi farklılık içerecektir. Peki, herkese hitap edebilecek türde yeni yıl hediyeleri nelerdir?

  ·         Yılbaşı kar küresi

  ·         Yılbaşı özel dekorlu 3D led lambalar

  ·         Yılbaşı özel biblolar ve hediye kutuları

  ·         Müzik kutuları yeni yıl için verilebilecek klasik hediye alternatifleridir.


  Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyeleri Neler Alınabilir?

  Sevgilinizle gireceğiniz yeni yılda ona, yeni yıl için anlamlı ve hatıra oluşturabilecek bir hediye alabilirsiniz. Gerek erkek sevgili, gerekse bayan sevgili içim çeşitli yılbaşı hediyeleri bulunmaktadır. Bu güne özel yılbaşı hediyesi seçiminizi klasik ya da özel tasarımlı alternatiflerden yapabilirsiniz. Ancak özel tasarımlı bir hediyenin sevgiliniz için daha anlamlı olacağı da aşikârdır. Peki, sevgililer için be tür yılbaşı hediyeleri alınabilir?

  ·         Sevgilinizin fotoğrafını taşıyan 3D led lamba

  ·         Kişiye özel yazılı ya da fotoğraflı taş baskılar

  ·         Sevgili dekorlu kar küreleri

  ·         Özel tasarımlı hatıra defteri

  ·         Özel tasarımlı yılbaşı hediye kutusu

  ·         Sevgililerin isimlerini taşıyan hediyelikler yılbaşı için sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak verilebilecek en anlamlı hediyeler olmaktadır.

  Ayrıca seçimlerinizi sevgilinizin tercihlerine göre de yapabilmeniz mümkün olabilmektedir. Özellikle tasarlanabilen hediyelerle beğeni ve tercihlere hitap eden bir hediye alabilirsiniz.

  Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyeleri Neler Alınabilir?

  Kutu İçeriği 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.