3D Led Lamba Yunus Halka

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Evinizde, odanızda veya çalışma masanızda dekoratif bir araç olarak kullanabileceğiniz 3d led lamba Yunus Halka, aynı zamanda erkek arkadaşlarınıza, erkek sevgililerinize doğum günü veya özel günlerde hediye edebileceğiniz güzel bir üründür.

  3D LED Lamba Yunus Halka Özellikleri

  Hem şık tasarımı hem de on altı farklı renk seçeneği ürüne,  görsel açıdan güzellik katmaktadır. Ürün üzerine mesaj yazabilme özelliğiyle de hediyeyi verdiğiniz kişiye küçük bir not bırakabilir, isim yazabilir veya hediyenin verildiği günün özelliğini, tarihini yazabilirsiniz.

  Yıldönümü hediyeleri

  Kişiye Özel Tasarlanan Hediyeler

  3D LED Lamba Yunus Halka ürünümüzün, üzerine yazı yazma özelliği ile hem hediyeyi kişiselleştirmiş hem de günün anlamını yansıtan bir hediye vermiş olursunuz. Unutulmamalıdır ki kişiselleştirilmiş hediyelere daha fazla değer verilmektedir. Hediyeyi verdiğiniz kişinin sizin hediyenize değer vermesi elbette ki hoşunuza gidecektir. En güzel hediye değer verilen, unutulmayan hediyedir. Bu nedenle 3D LED Lamba Yunus Halka ürününün, sunmuş olduğu imkânlar ile hediyenizi kişiselleştirip, ona daha fazla anlam yükleyebilirsiniz. Zaten hediye vermenin amacı da bu değil midir? Anlamlı bir hediye her zaman sıradan olan hediyeyi gölgesinde bırakmaktadır. Kim vermiş olduğu hediyeye değer verilmediğini görmek ister ki? Eğer siz de erkek arkadaşınıza hediye, erkek sevgilinize hediye veya herhangi bir dostunuz tarafından değer verildiğini görmek istiyorsanız 3D LED Lamba Yunus Halka tam aradığınız üründür.

  En Özel Doğum Günü İçin Hediye Seçeneği

  3D LED Lamba Yunus Halka, ayrıca dekoratif bir eşya olma özelliği ve farklı renk seçenekleri ile bulunduğunuz ortamla kombin yapabilmeniz sayesinde; sürekli göz önünde bulunması, hediyenin bir köşeye kaldırılıp unutulmasının da önüne geçecektir. Bu özellikleri sayesinde hediyeyi verdiğiniz kişinin, hediyeye her baktığında sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Kısacası sadece bir doğum günü hediyesi olmaktan daha fazlasını size sunmaktadır.

        evlilik yıldönümü hediyeleri


  Kutu İçeriği: 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.