Avukatlara Özel Hediye 3D Led Lamba Saat

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Avukatlara Özel Hediye Seçenekleri

  Ofis ortamında en çok kullanılan ve zamanı iyi ayarlayabilmek için keşfedilen saat günlük hayatta da en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Mesleki hediyeler olarak çok fazla tercih edilen hem saat hem de 3D Led lamba son zamanlarda popüler olarak kullanışlı hediyelerden olmaktadır.

  Kişiye özel olarak tasarlanan ve üzerinde özel yazı ve resimlerinde de bulunduğu lazer kesimli Led lamba 3D görünümü ile bulunduğu her ana şıklık katmaktadır. Uzun süreli kullanım alanlarında da fazlaca tercih edilen söz konusu saat ve aydınlatıcı ister ofis ortamlarında bir aksesuar ister yatak odasında başucu abajuru olarak kullanım mümkün olmaktadır.

  Avukata Hediye Fikirleri

  Avukat tasarımlarını üzerinde ve şeklinde barındırdığı aydınlatıcıda LED lambaların yanması ile üç boyutlu görünüm de ortaya çıkmaktadır. Ahşap üzerinde bulunan saat ile renk seçimi de yaparak bulunduğu ortamın ambiyansını hemen değiştirebilirsiniz. Avukatlara özel hediyeler olarak alınan söz konusu lambalarda istenilen resim ve yazılarda önceden ayarlanabilmektedir. Hukuk terimlerini bulunduran resimler ve dizaynı ile lambada kişiye özel isim de rahatlıkla yazılabilmektedir.


  Öğretmene Hediye

  Sadece avukat olarak değil de hukuki alanda savcı hâkimler içinde özel olarak tasarlanabilmektedir. Özel tasarımı sayesinde aldığınız hediye vereceğiniz kişiye kendini her dakika hatırlatacaktır. Üzerinde bulunan saat ile de hatırayı daha da ölümsüz halde sunmanız mümkün olmaktadır. Böylece uzun ömürlü 3D LED lamba seçimleri en özel şekilde alınmış olacaktır.

   
  İnsan hayatına devam ederken pek çok olayla karşılaşır. Bu olayların çözümü kimi zaman sizin elinizde olamaz. İşte bu vakitlerde aklı ve kalbiyle bütün olmuş,olayları bütün içtenliği ile yorumlayıp çözümlenize yardımcı olacak kişiler hukuk insanlarıdır.Adalet duygusunun gelişiminde,savunmaları ya da hükme kavuşturmaları ile avukat savcı ve hakimlerimiz ne kadar da etkilidirler. Bu istisnaî görev,onların toplumdaki değerini bu itibarla daha da ileri götürür. 
  Etrafınızda onlara kıymetini gösterebileceğiniz eşiniz, arkadaşınız,oğlunuz ya da kızınız vs varsa harika bir doğum günü hediyesi, hayırlı olsun hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak sunabileceğiniz bu lambayı sizlerin beğenisine sunuyoruz.Kişiye özel hazırlanabilme özelliği sayesinde daha da özgün ve anlamlı bir hediye oluyor. 
   Doktora Hediye

  Kutu İçeriği

  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

  1 Adet Ahşap Kaide (stand)

  1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.


  Garanti Bilgisi
  :
  1 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.