Beşiktaş Taraftarlarına Özel 3d Led Lamba

Fiyat
:
89,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Beşiktaş Taraftarına Alınacak Hediye

   Erkeklerin hayatlarında gerçek bir aşk varsa o da futboldur. Ne kadar futbolu sevmem, izlemem, ben fanatik değilim deseler bile damarlarında dolaşan kanın içerisinde futbol aşkı mevcuttur. Futbol taraftarı birine hediye almayı düşünüyorsanız hele de Beşiktaşlı sevgiliye hediye alacaksınız biraz daha özel düşünmelisiniz.


  Beşiktaş Taraftarına Alınacak Hediye

  Beşiktaşlı Sevgiliye Hediye

  Bilen bilir Beşiktaş taraftarlarını, damarını kesseler kanları siyah beyaz akar. Bu taraftarlar Beşiktaş’ın yoluna canlarını vermeye hazır bir topluluktur. Durum böyle olunca Beşiktaş taraftarına alınacak hediye de özel olmalı. Bir kartal edasında, takımının her zaman her koşulda yanında olan Beşiktaş taraftarları için Beşiktaş aşkı bambaşka oluyor.

  Beşiktaşlı Sevgiliye Hediye

  Beşiktaş Taraftar Hediyeleri

  En güzel Beşiktaş taraftar hediyeleri için HobiMod’u ziyaret edebilirsiniz. Klişeleşmiş atkı, forma, kalem vb. gibi hediyelerden artık sizde sıkıldıysanız HobiMod’un sizlere sunduğu özel tasarım hediyeleri incelemenizde fayda var. Hem kullanışlı hem de farklı tasarım olan bu hediyeler ile Beşiktaş taraftarlarını fazlasıyla mutlu edeceksiniz. Özel tasarım olmasının yanında ekonomikte olan özel hediyeler ömür boyu kullanımlıdır.

  Takım taraftarları bazen durumu o kadar çok ciddiye alıyorlar ki ilişkilerinde sorun yaşanılması kaçınılmaz oluyor. Aşk hayatı, dostluk ilişkileri ve aile ilişkileri de dahil olmak üzere bazen kırıcı olabiliyorlar.

  Unutmayalım ki futbol şiddetin ve cahiliyetin merkezi değil, sporun ve dostluğun simgesidir.  Bunu en iyi açıklayan söz Mustafa Kemal Atatürk’ün sözüdür;  "Spor, yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz. İdrak ve ahlak da bu işe yardım eder. Zekâ ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zekâ kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar. Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim."

  Ahlak ve saygı her yerde en yakın dostunuz olmalıdır. Futbolun günümüzde örnek olabileceği pek çok davranış türü vardır. Bir futbol müsabakası esnasında taraftarlar arasında birbirine çiçek uzatan da var, kafasına şişe atanda. Kaba davranmak hiç kimseye hiçbir şey kazandırmaz. Tam tersi kaba ve üslupsuz davranmak çevrenizdeki insanların size ve takımınıza karşı olan görüşlerini değiştirecektir. Taraftar olarak bir eylemde bulunmadan önce takımınızı temsil ettiğinizi ve sizin yapacağınız her hareketin sonucunun takımınıza da yansıyacağını unutmayın.  

  Beşiktaş Taraftar Hediyeleri

  Sağlıklı ve mutlu günlerle kalın.


  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.