Biyoloji Öğretmenine Hediye 3D Led Lamba

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Öğretmene Verilecek En Güzel Hediye Nelerdir?

  Farklı renk seçeneği ile özel anlarda özellikle öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edilen 3D Led aydınlatma görüntü olarak da şık bulunmaktadır. Erkek öğretmene hediye uygun olarak tasarlanan ve biyoloji alanında bulunan kişiler uygun olarak kullanılan özel lazer kesimli aydınlatıcı kullanım kolaylığı ile son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir.

  Ofis çalışma masalarına ayrı bir şıklık katan ürünler ofislerde gece aydınlatıcısı olarak muhteşem bir ambiyans sağlamaktadır. Bu nedenle hem ofislere hem de evin tüm bölümlerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Led teknolojisinin hakkını veren üründe özel kesin ve tasarım da gündüz şıklığına yakışmaktadır. Ürün incelendiğinde ahşap üzerinde 16 farklı renk olarak bilim konusuna el atmak için uygun göründedir. Bu yüzdende özel tasarım ürünü biyoloji öğretmenlerine uygun olarak üretilmektedir.

  Ürünün tüm renkleri HobiMod atölyesinde özel olarak incelenerek satışa sunulmaktadır. Bu nedenle ürünün hata payı ya da bozuk bulunma durumları söz konusu olmamaktadır. Gerçek ahşap üzerine bulunan aydınlatıcının tasarımı ve çizimi bilgisayar ortamında yapıldığı için uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır.

  Bayan Öğretmene Hediye

  Öğretmene Hediye 3d Led Lamba Özellikleri

  Ahşap rengi taba olarak bulunan LED aydınlatıcısında uzaktan kumanda ile renk değiştirme özelliği de bulunmaktadır.

  • 12 volt 1 Amper adaptör ile çalışan ve gece lambası olarak da kullanılan ürünün çalıma ömrü 60.000 saate kadar olmaktadır.
  • Teknolojik olarak üretilen 3D LED aydınlatıcısında enerji sarfiyatı yok sayılacak kazar az üretilmektedir.
  • Masa lambası ve dekoratif ürün olarak da kullanılan aydınlatıcı da 3 boyutlu plexsiglass levha kullanılmaktadır.
  • Tasarım harikası olarak bilin insanını andıran LED lamba çocuk odalarında da hem gece lambası hem de okuma lambası olarak kullanımı mümkün olmaktadır. Çünkü aydınlatıcı lambada cam özelliği kırılgan yapı bulunmamaktadır.
  • 25 cm x 25 cm ölçülerde bulunan 3D Led lamba masa aydınlatıcısı olarak renkler ortama uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilmektedir.

  Özel tasarım aydınlatıcı ürününde temizleme durumu da kolay olarak yapılabilmektedir. Tak çıkar özelliği ile ürünün aynı zamanda farklı başlıklarını da alarak değişik olarak kullanabilirsiniz.

  Kişiye Özel Hediyeler  Kutu İçeriği

  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.