Coğrafya Öğretmenine Hediye 3D Led Lamba Dünya Haritası

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Coğrafya Öğretmenine Hediye

  Öğrencilerinizi geleceğe büyük bir sabır ve özveri ile hazırlayan öğretmene öğretmeniniz kadar değerli bir hediye! Öğretmeninizin adını yazdırabileceğiniz tasarımcı masa lambası, öğretmeninize getirebileceğiniz en güzel ve farklı hediyelerden biri olabilir.

  Evinizde veya ofisinizde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz üç boyutlu lambaları gece lambası veya masa lambası olarak da kullanabilirsiniz. Artık coğrafya öğretmenine hediye arama derdine de son verebilirsiniz.

  Sizleri öğretmenlerin emeklerinin ve mesleki anlamdaki branşlarının referansı olarak aldığımız farklı tasarım ve tasarımlarla bulmaya devam ediyoruz, böylece sevginizi dünyanın en mükemmel hocalarına en estetik bir şekilde gösterebilesiniz. Örneğin, bu üç boyutlu LED lamba, sevgili öğretmeninize olan sevginizi sunmak ve ustanın yaşam alanına harika bir atmosfer katmak için eksiksiz bir başyapıttır. 3D bir kalp şeklinde sevgi dolu tasarım ve öğretmenin özel 3D LED lambası için özel hale getirmek için özelleştirilmiş.

  3d Led Lamba

  Öğretmene Hediye Fikirleri

  Öğretmeniniz yaratıcılığı ve estetiği ve çevreye eklenecek fantastik ve hoş ışıkları ile büyüleyici bir atmosfer yaratacaktır. Öğretmeniniz için özel olarak hazırlanacak olan bu lamba modeli ve öğretmeninizin adı, öğretmeniniz ve öğretmeniniz için özel olarak hazırlanabilir.Hediyenizin Öğretmenler Günü için farklı olmasını mı istiyorsunuz? Bu yüzden en yeni ve en çok tercih edilen hediyelerimizi en yeni lamba modellerimizden sunmak istiyoruz. Bu lambalar çevreye dekoratif bir etki katarken, aynı zamanda üç boyutlu bir görünüm sunuyor ve bu oldukça güzel. Siz de hemen önümüzdeki öğretmenler günü hediyeleri seçiminizde bu üründen yararlanabilir ve öğretmeninizi hem şaşırtabilir hem de sevindirebilirsiniz.


  Siz öğrencilerini büyük bir sabırla ve özveriyle geleceğe hazırlayan öğretmeninize en az kendisi kadar değerli bir hediye! Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz  tasarım masa lambası öğretmeninize alınabilecek en güzel ve en farklı hediyelerden biri olabilir.

  Doğum Günü Hediyeleri


  Kutu İçeriği
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.