Coğrafya Öğretmenine Hediye 3D Led Lamba Pusula

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Coğrafya Öğretmenleri İçin Hediyeler

  Öğretmene hediye sunmak için genellikle öğretmenler günü beklenmektedir. Ancak doğum günü vb sebeplerle de hediyeler sunulabilmektedir. Genel tercihin 24 Kasım’da olduğu hediye verme işlemi için özel gün öncesinde öğretmenlik mesleğine uygun, saygı ve sevgiyi en iyi yansıtan hediyeler tercih edilerek öğretmenlere emekleri için teşekkür edilebilir. Bunun için yüksek meblağlar ödemek de gerekmektedir. Ufak ve anlamlı bir hediye ile öğretmenleri mutlu edebilmek mümkün olmaktadır.

  Erkek Öğretmene Hediye

  Coğrafyacıya Hediye

  Öğretmenlik mesleği farklı dallara hizmet edebilmektedir. Resim, edebiyat, müzik, matematik, fen, tarih gibi pek çok branşa ait farklı alanlarda eğitim gören öğretmenlerimiz, öğrencilerine branşına özel eğitim sunmaktadır. Branş öğretmenlerine hediye seçerken de kendi branşını temsil edebilecek bir hediye verebiliriz. Örneğin coğrafya öğretmenine hediye alırken minyatür bir dünya verebiliriz ya da edebiyat öğretmeni için özel bir defter hediye edebiliriz. Bunların yanı sıra hazır hediye alternatiflerini de değerlendirebilir ve öğretmenin branşına özgü bir biçimde sunabiliriz.

  Coğrafya Öğretmenine Hediye Tavsiyeleri

  Hediye alternatifi geniş bir piyasaya sahip olmamız artılar sağlarken seçimizi zorlaştırdığı için bir bakıma işimizi de zorlaştırmaktadır. Burada seçiminizi kolaylaştırabilmek adına tercih edilen mesleki hediyeler için birkaçını belirteceğiz.

  • Branş adı ve öğretmen adıyla hazırlanmış kupalar
  • Özel Ajanda ve kalem setleri
  • Branşa ait kavramlardan oluşan tablo
  • Branş ve öğretmen adının yazılı olduğu hediyelik eşyalar çeşitli branşlar üzerine hazırlanıp sunulabilecek ve genelde tercih edilen hediye alternatiflerinden birkaçıdır.

  Öğretmene Hediye Seçimi Nasıl Yapılır?

  Genelde maddi külfeti olmayan hediyeler tercih edilmektedir. Nitekim öğretmenler için manevi unsurlar daha değerlidir. Belki bir kupa belki de bir kalem seti onları mutlu etmeye yetmektedir. Ayrıca 24 Kasım öncesinde her bütçeye uygun düşebilecek, öğretmenler için hazırlanan hediyeler bulunmaktadır. Bu hediyeler arasından seçim yaparak öğretmenler gününü kutlayabiliriz. Bir başka ve yılardır tercih edilen anlamlı bir hediye de çiçeklerdir. Küçük bir buket ya da bir gül ile kendisine duyduğumuz sevgiyi ve saygıyı en iyi şekilde ifade edebilir, mutlu olmalarını sağlayabiliriz.

  Bayan Öğretmene Hediye

  Siz öğrencilerini büyük bir sabırla ve özveriyle geleceğe hazırlayan öğretmeninize en az kendisi kadar değerli bir hediye! Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz  tasarım masa lambası öğretmeninize alınabilecek en güzel ve en farklı hediyelerden biri olabilir.

  Kutu İçeriği

  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.