3D Led Lamba Değişik Yılbaşı Hediyeleri

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Değişik Yılbaşı Hediyeleri

  Yeni yıla az bir zaman kaldı. Her yeni yıl olduğu gibi bu yılda da yılbaşı kutlamaları yapılacak, herkes sevdiklerine çeşitli hediyeler sunacaktır. Aile bireyleri, sevgililer, arkadaşlar birbirlerine yılbaşına özgü hediyeler alacak ve yeni bir seneye daha mutlu gireceklerdir. Peki, yeni yılda ne tür hediyeler alınabilir? Hangi hediye alternatifi daha ilgi çekici olur? Esasında farklı çeşitlilikte birçok yeni yıl hediyesi bulunmaktadır. Bunların bir kısmı yılbaşı hediyeleri olurken bir kısmı da kişiye hitap edebilecek türde hediyeler olmaktadır. Her iki hediye alternatifi de yılbaşı için doğru hediye seçimi olacaktır. Gerek aile bireylerine, gerekse arkadaşlara ve sevgiliye bu alternatiflerden biri seçilerek hediye edilebilir.

  Yılbaşı hediyesi seçerken bazı detaylara da dikkat etmek gerekir. Hediye alacağınız kişi aile büyüğü mü yoksa yakın bir arkadaşınız ya da sevgiliniz mi? Eşiniz için mi hediye alacaksınız? Hediye vereceğiniz kişi kadın mı yoksa erkek mi? Tüm bu soruların cevaplarını verdiğinizde hediye vereceğiniz kişi için en uygun yılbaşı hediyesini seçebileceksiniz.

  Bayan bir yakını, eşi ya da bayan sevgilisi için yeni yıl hediyesi almak isteyenlere özel tasarımlı ve bayanlara hitap eden yılbaşı hediyelerini önerebiliriz. Bu hediyelerin en önemli özelliği hediye verilecek kişiye özel olarak hazırlanabilmesidir.

  ·         İsimli kupalar

  ·         Fotoğraf baskılı kupalar

  ·         Fotoğraf ve özel yazılı kanvas tablolar

  ·         Özel Tasarımlı 3D led gece lambaları özel tasarımlı, değişik yılbaşı hediyeleri olarak bayanlara hediye edilebilir.

  Ayrıca yılbaşı hediyeleri olarak kar küreleri ve müzik kutuları gibi hediyeler de bayanlar için uygun birer hediye olabilmektedir.

  Erkekler için de yılbaşına özel verilebilecek hediyeler bulunmaktadır. Bunlar fotoğraf baskılı ve isimli hediyelikler olabilmektedir. Erkekler için de özel olarak tasarlanabilen hediyelikler bulunmaktadır.

  ·         İsimli cüzdan setleri

  ·         İsimli ve özel tasarımlı ajandalar

  ·         İsimli kalem setleri

  ·         Taş baskılı özel masa hediyelikleri

  ·         Futbol dekorlu 3D led lambalar erkeklere değişik yılbaşı hediyeleri olarak verilebilmektedir.

  Bu yeni yıl için farklı sevgiliye yılbaşı hediyeleri vermek istiyorsanız bu alternatif hediyeleri tercih edebilirsiniz.

  Değişik Yılbaşı Hediyeleri

  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.