3D Led Lamba Kabe Görselli

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Cami Hocasina Hediye

  Hediye, birini sevindirmek, mutlu etmek, onurlandırmak, kutlamak için veya anı olarak verilen bir şeydir. Peygamberimiz bir hadisinde de "Hediyeleşin, çünkü hediye, aradaki muhabbeti arttırır."  diye buyurmuştur. Hediye vermenin önemi dinimizde de önemli bir yere sahiptir.  Hediye, herhangi bir karşılık beklenmeden sadece karşımızda ki kişiyi önemsediğimizi belirtmek için yaptığımız bir davranıştır. Hediye vermenin önemiyle ilgili söylenmiş çok güzel ve anlamlı sözler bulunmaktadır. Örneğin; "Bir armağan küçük de olsa büyüktür, aslında sevgiyle verilmişse." sözü hediyenin verilme niyeti ve maneviyatı hakkında aslında önemli olanın verilen hediye olmadığını aradaki niyet olduğunu açık bir şekilde dile getirmiştir.

  Genellikle hediye edilen toplumda kalıplaşmış nesneler vardır. Fakat bir din insanına ne hediye edilir diye düşünmeyen de yoktur.Aslında tanıdığınız bir cami hocasına hediye edebileceğiniz çok fazla seçenek vardır.

  Cami Hocasina Hediye

  Dindar Birine Hediye

  Bu seçenekler arasında dindar birine hediye edebileceğiniz hem anlam yüklü hem de her alanda kullanışlı çok şık tasarımlar bulunmaktadır. Bu tarz tasarımlara bir göz atmak isterseniz kaliteli, şık, anlamlı ve ucuz dini hediyeler in adresi HobiMod'u ziyaret edebilirsiniz.

  Dinimizde hediyeleşmek önemli bir yere sahipken genellikle dini hediyeler baya tuzlu oluyor. Din insanlarına veya dini anımsatacak bir hediye arıyorsanız ve aklınıza Kur-an'ı Kerim, tespih, seccade geliyorsa size farklı bir önerimiz var.


  Dindar Birine Hediye

  Ucuz Dini Hediyeler

  Farklı tasarımı, şıklığı ve her yerde kullanılma özelliği ile 3D Led masa lambası. Gece lambası, süs veya masa lambası olarak kullanılabilir özelliği ile farklı ve etkileyici bir hediye olacaktır. Bu led lambanın üzerine dini motifler (kabe, cami vb.) ve anı zamanda istediğiniz bir yazı metni (Doğum günün kutlu olsun vb.)  yazdırabilirsiniz. Hediye ettiğiniz bu farklı ve eşsiz hediye güzel bir anı ve kullanışlı bir eşya olarak her zaman hatırlarda güzel kalacak ve anımsanacaktır.

  Hem hediyeniz farklı olacak ve heyecan yaratacaktır hem de bu fikri en uygun fiyatlarda yaptırabileceksinizdir. Ürünün özel tasarım ve bu şekilde kullanışlı olması aklınızı karıştırmasın. HobiMod'da en uygun fiyatlarla bu fikre sahip olabilirsiniz. Dileğiniz tarzda, dilediğiniz çeşitte, istediğiniz tasarımı sipariş verebilir ve gönülleri fethedebilirsiniz.

  Sağlık ve sıhhatle kalın.

  Ucuz Dini Hediyeler  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.