Sevgiliye Hediye                                  Yıldönümü Hediyesi                                       Kişiye Özel Hediyeler

Doğum Günü Hediyesi

Birbirinden eğlenceli doğum günü hediyesi alternatifler arasından sevdiklerinizin doğum günlerinde onlara kutlama havasını sonuna kadar yaşatma ne dersiz? Doğum günü hediyesi için en değerli olan yeni yaşın heyecanını ve mutluluğun sembolik olarak hediye edeceğiniz sevginizle birlikte kutlayacaksınız. Kişiye özel doğum günü hediyesi tasarımları arasından dilediğiniz birini seçerek;  sevdiklerinizi doğum günlerinde yalnız bırakmayın! Kolayca kişiselleştirebileceğiniz ilginç doğum günü hediyeleri arasından sevdiklerinize göre bir hediye seçerek onları unutmadığınızı doğum günlerinde kolayca hissettirebileceksiniz.

Doğum günleri, kişiye özel bir gün olmaktadır. Anne ve babaların, kardeşlerin, yakın arkadaşların, sevgili ve eşlerin doğum günleri sevdikleri ile birlikte kutlanmaktadır. Her bireye doğum günü için hediye seçimi yapılmakta ve kendisine verilmektedir. Doğum günü kişiye özel bir gün olduğundan alınacak olan hediyenin de özel bir hediye olması önemli olacaktır. Doğum günü olan kişinin cinsiyeti, yaşı, ona olan yakınlık dereceniz, kendisinin zevk ve tercihleri gibi esaslar dikkate alınarak doğru bir doğum günü hediyesi seçimine ulaşabilirsiniz.  Sizler de sevdiklerinizin doğum günleri için bu kriterleri baz alarak hediye seçiminde bulunabilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Sevgiliye

Sevgililer için yalnızca sevgililer gününde değil, doğum günlerinde de hediyeler alınabilmektedir. Bu gün için gerek erkek sevgili, gerekse kadın sevgili hediye seçimi yapıp sevgilisine hediye edebilmektedir. Burada hassas nokta doğum günü hediyesinin sevgilinin tercih ve beğenisine uygun olabilecek bir hediye olmasıdır.

 • Özel tasarımlı kutuda hediyelik eşyalar
 • Kıyafetler
 • Çiçekler
 • 3D tasarımlı led lambalar
 • Tablolar sevgililere doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir.

Bu tarzda hediyeler seçmeniz halinde isimler ve fotoğraflarla, hatta kısa sözlerle bile özel bir tasarım uygulanabilir ve hediyenin değerini bir kat daha arttırarak farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Kişiye özel bir hediye doğum günleri için daha anlamlı bir hediye seçeneği olacak ve sevgiliniz tarafından büyük bir beğeni ile karşılanacaktır.

Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Sevgilinizin doğum günü için hediye arayışı içerisindeyseniz ona özel tasarımlı hediyeleri tercih edebilirsiniz. Bir tablo ya da bir vazoya dahi uygulatabileceğiniz tasarımla kişiye özel hediye hazırlatıp sevgilinize verebilirsiniz. Bu tasarımlı hediyeleri erkek sevgili ve kadın sevgili tercih edebilir.

 • Fotoğraf ya da isimle oluşturulmuş kanvas tablo çeşitleri
 • Fotoğraflı yastıklar
 • İsimli kupalar
 • İsimli kolyeler
 • 3D tasarımlı lambalar (fotoğraf ve isim tasarımlı)
 • Özel tasarımlı albümler
 • Fotoğraflı ya da isme özel cüzdan setleri sevgili hediyesi olarak doğum günlerinde hediye edilebilir.

Eğlenceli ve ilginç tasarımlar barındıran doğum günü hediyesi fikirleri olarak armağan edebileceğiniz alternatifler ile sevdiklerinizi şaşıracaksınız. Alternatifler arasında 50.000 saatlik kullanım imkânı sağlayan kişiye özel 3D Lazer lambalar, kişiye özel oluşturulmuş anahtarlıklar ve ya bardaklar gibi dikkat çekici tasarımlardan seçebilir, dilerseniz kişiselleştirebileceğiniz yastık, çakmak, kar küresi ve fotoğraf baskılı doğal taş modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.  Değişik tasarımların doğum günlerini kutlama havasını yansıtmak üzere tasarlandığı seçenekler ile sevdiklerinizi mutlu etmenin ve şaşırmanın keyfini çıkarın! Doğum günü hediyesi fikirleri olarak sizlere Kaliteli ve sağlam materyallerden üretilen alternatifler ile doğum günlerinde hediye edeceğiniz kişiler tarafından emin olun uzun yıllar boyunca hatırlanacaksınız!

Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

En sevdiklerinize doğum günlerinde sevginizin gücünü sembolik eğlenceli ve ilginç tasarımlı bir hediye ile hissettirmek isterseniz hobimod.com size ve sevdiklerinize özel hissetmelerini sağlayacak bir çok seçenek bulunmaktadır. Doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşündüğünüzde bir çok hediye seçeneği burada siz sadece hediye alacağınız kişinin  zevklerini, hobilerini ve ilgi alanlarını dikkate alarak eşsiz alternatifleri dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilir, eğlenceli hale getirebilirsiniz. İstediğiniz bir fotoğrafı, isimlerinizi ve tarihinizi ekleyebileceğiniz seçenekleri seçip düzenleyerek alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Doğum günlerine özel oluşturulan eşsiz modellere sahip hediyelere göz atın ve bütçenize uygun olan hediyelerin uygun fiyatlarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Hobimod.com Ailesi Olarak Mutlu Alışverişler Dileriz.

Görünüm:
Toplam 184 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.