Fenerbahçe Taraftarlarına Özel 3d Led Lamba

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Fenerbahçe Taraftarına Alınacak Hediye

   Fenerbahçe taraftar hediyeleri için en doğru adreste HobiMod’dasınız. Fenerbahçe Türkiye’nin en başarılı ve en çok taraftarı olan spor kulüplerinden bir tanesidir.  Fenerbahçe Spor Kulübü sadece futbolda faaliyet göstermemektedir.

  Fenerbahçe’nin kurulduğu günden bugüne kadar 28 Türkiye şampiyonluğu, Süper Lig’de ise 19 şampiyonluğu bulunmaktadır.  Bunun yanı sıra Türkiye Futbol Şampiyonası’nda ise üç kez birinciliği elde ederek Türk futbol tarihinde en çok milli şampiyonluk yaşamış takımdır. Aynı zamanda 1968 yılında şampiyonluk yaşadığı Balkan Kupası Türkiye'nin ve kulüp tarihinin ilk Avrupa kupası oldu.

  Fenerbahçe’nin ambleminin de önemli bir anlamı vardır.  Fenerbahçe’nin ilk takım rengi sarı ve beyazdır.  Yaşanan olaylar ve zorunlulukla nedeniyle takımın rengi sarı ve lacivert olmuştur.  Fenerbahçe Spor Kulübü’nün renkleri sarı ve lacivert olmasından sonra Topuz Hikmet tarafından ilk amblemi çizilmiştir. Topuz Hikmet’in belirttiğine göre, amblemde yer alan  "Fenerbahçe Spor Kulübü 1907" yazılı beyaz yuvarlak çerçeve temizlik ve açık yürekliliği, kırmızı ve beyaz renk Türk bayrağını ve Fenerbahçeliler arasındaki sevgi ve bağlılığı, ortadaki sarı renk Fenerbahçe için duyulan gıpta ve kıskançlığı ve kalp şeklindeki lacivert renk asaleti temsil etmektedir.


  Fenerbahçe Taraftarına Alınacak Hediye

  Fenerbahçeli Sevgiliye Hediye

   Durum böyle olunca Fenerbahçe taraftarına alınacak hediye lerde de iki kez düşünmek gerekiyor. Genellikle fanatik taraftarlar ile birlikte olanlar Fenerbahçeli sevgiliye hediye olarak ya forma ya da atkı tarzında ürünler seçmektedir. Bu nedenle de taraftarın odasında elbiselerinden çok formaları, atkıları, kalemleri veya kupaları bulunuyor.


  Fenerbahçeli Sevgiliye Hediye

  Fenerbahçe Taraftar Hediyeleri

   Modern çağında etkisiyle birlikte artık insanların hediye tarzları ve düşünceleri de değişmiş bulunmaktadır. Artık daha marjinal ve yaratıcı hediyelere yönelmektedirler. Gelip geçici hediyelerden çok kalıcı hediyelere talep çoğalmıştır.  Örnek verecek olursak; taraftarı olunan takımın kişiye özel tasarımı ile kullanışlı ve farklı 3D LED masa lambası ile farklılık yaratabilirsiniz. HobiMod’un size sunduğu en güzel özel tasarım hediyeleri incelemelisiniz.

  Kullanışlı ve aynı zamanda farklı tasarım olan bu hediyeler ile Fenerbahçe taraftarlarına güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bu farklı ve özel tasarımların aynı zamanda fiyatları da ekonomik ve hediyenin ömrü uzun dönemlidir.


  Fenerbahçe Taraftar Hediyeleri  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.