Galatasaray Taraftarlarına Özel 3d Led Lamba

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Galatasaray Taraftarına Alınacak Hediye

  Futbol aşkı adına. Futbol öyle bir tutkudur ki çoğu insanın özelliklede erkeklerin hayatında fazlasıyla önemli bir yere sahiptir. Ülkemizin dört büyük takımından birisi olan Galatasaray Spor Kulübü’nün taraftarlarına baktığınız zaman futbolun onlar için ne kadar önemli olduğunu göreceksinizdir. Futbol aşığı Galatasaray taraftarına alınabilecek hediye de bir o kadar aşk dolu ve özel olmalıdır.

  Galatasaray Taraftarına Alınacak Hediye

  Taraftarı oldukları takıma baktığımızda da başarıdan başarıya atlayan, ülkenin en iyi takımlarından birisi olan Galatasaray, taraftarlarının sevgisini kolay kazanmışa benzemiyor. Köklü bir takım olan Galatasaray 1905 yılında kurulmuştur ve günümüzde formasında 4 yıldız taşımaktadır. Süper Lig’de şampiyon takımların armalarının üzerinde yer alan yıldızların her birisi daha önce kazandıkları beş şampiyonluğu temsil etmektedir. 4 yıldızı olan Galatasaray’da kurulduğu tarihten bu güne kadar tam 20 şampiyonluk elde etmiştir. Şuan Süper Lig’de en çok yıldızı göğsüne takan takım unvanını da sürdürmektedir.

  Galatasaraylı Sevgiliye Hediye

   Takımın durum böyle oluca Galatasaray taraftar hediyeleri seçerken özen göstermek gerekir. Toplumun kalıplaşmış hediyelerinden olan atkı, forma, kalem, kupa, gibi hediyeler artık çok sıradanlaştı. Özellikle Galatasaraylı sevgiliye hediye alınacağı zaman ilk önce formaya koşulur. Takımını bu kadar çok seven bir kişinin forması illa ki vardır. Hatta birden fazla forması ve atkısı vardır.

  Günümüz modern çağında toplumun kafasında yer edinmiş klasik hediyeler de birer birer tarih oluyor. Artık bilgisayar ortamında hazırlanmış özel tasarım çizimiyle hem farklı hem de kullanışlı hediyeler tercih edilmektedir.

  Galatasaraylı Sevgiliye Hediye

  Galatasaray Taraftar Hediyeleri

  Hediye vermek karşınızdaki kişinin sizin için önemli ve değerli olduğu anlatmanın farklı bir yoludur. Hal böyle olunca verilen hediyenin de kalıcı olması gerekmektedir. Forma, atkı, kalem, bere tükenebilir ve eskiyebilir hediyelerdir. Daha kalıcı hediyeler için HobiMod’un bir fikri var.

  Taraftarın adına özel olarak hazırlanmış,  Galatasaray taraftarına özel 3D LED lamba. Kullanışlı ve farklı tasarımıyla akıllarda kalan ve asla eskimeyen özel bir hediye. Her hediyenin anlamı ve değeri farklıdır.  Bu özel tasarım led lamba baktıkça sizi hatırlayabileceği, hem aksesuar hem de gece lambası olarak kullanabilecek bir hediye olarak sunulmaktadır.


  Galatasaray Taraftar Hediyeleri

  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.