3D Led Lamba Kişiye Özel Polis Logolu

Fiyat
:
94,90 TL
- Ürün Hakkında - , Cok güzel ve çok başarılı sitede gördüğümün birebir aynısı geldi tavsiye ederim emeğinize sağlık
5/ 5
15 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Polislere Özel Hediyeler

  İnsanlar ilköğretim hayatından beri iyi bir üniversiteye girebilmek dolayısıyla da iyi bir meslek edinebilmek için çalışmaktadırlar. Meslek seçimi yaşanılan hayatta en önemli kararı oluşturmaktadır ve meslekler, sağlıklı bir toplum olmanın olmazsa olması bir parçası olarak bilinmektedir. Bu hususta kişilerin meslekleri ne olursa olsun, her mesleğin kendi içerisinde farklı zorlukları bulunmaktadır. Çünkü meslek sahibi olmak ve herhangi bir mesleği gerektiği gibi yerine getirebilmek için, en başta başarılı bir eğitim almak ve yoğun bir şekilde yeterli emeğin gösterilmesi gerekmektedir.

  Mesleki Hediyeler

   Günümüzde bazı mesleklere iyi bir eğitim ile, bazı mesleklere ise tecrübe ve emek vererek sahip olunmaktadır.  Kimi insanlar gerçekten hayal ettikleri meslekleri, kimi insanlar ise hiç istemedikleri ama yapmak zorunda kaldıkları meslekleri yaparlar. Ama nihayetinde kimi öğretmen, kimi berber, kimi doktor, kimi de polis olur ve bir şekilde hayata atılırlar.

   babaya hediye

  Günümüzde; polisler, avukatlar, mühendisler, muhasebeciler, öğretmenler, doktorlar, eczacılar ve daha birçok farklı meslek mensupları bulunmaktadır. Onları hatırlamak isteyenler içinde Mesleki Hediyeler bulunmaktadır.

   

  Bu mesleklerden biri olan polisler için özel günlerde anlam katacak ve kendilerini özel hissettirecek orijinal hediyeler bulunmaktadır. Polisler için hazırlanmış mesleki hediyelere bakmak hediye arayan kişilerin yararına olacaktır. Günümüzde zamanı boş yere harcamadan oturulan yerden bir kaç kolay tıklama hareketi ile Polis Hediyeleri seçilebilmektedir.

  Polisler için Özel Tasarlanan Hediyeler;

  • kupa bardak modelleri,
  • duvar saatleri,
  • kişiye özel plaketler,
  • taş baskılar,
  • anahtarlıklar

  Gibi hediyeler bulunmaktadır.

  İnsanın güvenliği en önemli konudur. Yaşamın düzen içinde ilerleyebilmesi,huzurun inşaası ile mümkündür. Hayatta istesek de istemesek de iyiler ve kötüler vardır. İyilerin haklarını,kötülerin cezasını vermek için ömrünü hiçe sayan emniyet güçlerimiz (polis,komiser) hayatlarının en önemli günlerinde evlilik yıldönümü hediyeleri, doğum günü hediyeleri, anneler günü hediyeleri, babalar günü hediyeleri, hayırlı olsun hediyesi olarak kişiye özel tasarlanabilen lambalarımızı sunabilirsiniz. Sizleri bir ömür boyu hatırlatacak eşsiz bir hediye olan lambalarımız, 3D çizimi ile orjinal ve dekoratif özelliktedir. Led aydınlatması sayesinde ekonomik ve son derece işlevseldir. 16 ayrı renkte yanabilen lambalarımız iyi bir  hediye seçeneği olarak alternatifleriniz arasında mutlaka yerini almalıdır. 

  3D Led Lambalar

  Kutu İçeriği

  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

  1 Adet Ahşap Kaide (stand)

  1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.