Mühendislere Özel Hediye 3D Led Lamba İnşaat

Fiyat
:
89,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Mühendise Hediye

  Meslekler, farklı türlerde olan, emek isteyen meslek sahibine ve devletine kazanç sağlayan işler olarak bilinirler. Gerek ülkemiz, gerekse dünya çapında pek çok meslek bulunmakta ve bu mesleklere idame ettiren meslek erbapları aracılığıyla çok çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Tabii emekleri yadsınamayacak olan, devletine faydalı her meslek sahibi özel hissedilmeyi hak etmektedir. Bunun için çeşitli günlerde, ilk iş günlerinde, iş değişikliklerinde mesleklere özel hediyeler sunularak meslek sahipleri hediyelendirilir.


  Doktora Hediye

  Mühendise Özel Tasarımlar

  Tasarımlı hediye, klasik hediyelerin özel form kazandırılarak sunulmuş şeklidir. Hayal güçleri somut halde, tasarımlı hediyeler aracılığıyla sunulabilir. Bir fotoğrafla, hediye sahibinin meslek adıyla, ismi ya da baş harfleriyle tasarımlı bir hediye hazırlatılıp sunulabilir. Peki, piyasada ne tür tasarımlı hediyeler bulunmakta ya da hazırlanmaktadır?

  • Kanvas Tablolar
  • Kupalar
  • Masa ve duvar saatleri
  • Biblolar
  • Hediye kutuları
  • İsme özel çikolatalar gibi oldukça fazla tasarımlı hediye alternatifleri bulunmaktadır.

  Sizler de bu hediye türlerini tercih ederek hediye sunacağınız kişiye özel hediye tasarlatabilir ve sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

  Bayan Mühendise Hediye

  Mesleki hediyeler farklı formlarda bulunmaktadır. Bunlardan biri de tasarımlı hediyelerdir. Tasarımlı hediye mesleğe özgü bir form ile hazırlatırken meslek adına, kişinin ismine, mesleğe ait bir eşyaya ya da mesleğe özel ambleme yer verebilirsiniz. Bunun için geniş bir bütçe ayırmanıza da gerek yoktur. Tasarım ufak meblağlı bir hediye üzerinde de yapılabilir. Bunlardan en çok tasarımlı kupalar ilgi görmektedir. Kupaya yazılan isim, yerleştirilen bir amblem ile ona mesleğe özel bir form kazandırılabilir.

  Mühendislere Özel Hediyeler Nelerdir?

  Mühendisler için de dalına özgü hediyeler hazırlatabilmek mümkün olmaktadır. Örneğin; inşaat mühendisine inşaat hediyeleri niteliğinde maket bir hediye hazırlatılabilir. Çeşitli inşaat ürünleri kullanılarak fotoğraflı bir kupa hazırlatılabilir. Ayrıca bilgisayar mühendisi için mesleğini temsil eden bir kanvas tablo hazırlatılıp hediye edilebilir. Bu konuda oldukça fazla alternatif hediye seçeneği bulunmakta ve hazır hediyeler yerine tasarımla oluşturulan hediyeler tercih edilmektedir. Bu kişinin kendisini daha özel hissetmesini sağlayacak, onları daha mutlu edecektir. Sizlerde sevdikleriniz için mesleki hediyeler tasarlatabilirsiniz.

  İnşaat mühendislerine özel tasarım masa lambası farklı hediye arayanlar için tasarlandı. İnşaat mühendisi eşinizi, sevgilinizi, arkadaşınızı bu hediye ile çok mutlu edeceksiniz!


  Öğretmene Hediye

  Kutu İçeriği

  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.