Müzik Öğretmenine Hediye

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • MÜZİK ÖĞRETMENİNE HEDİYE

  Öğretmen; insanları eğitmeyi ve bilgileri öğretmeyi meslek edinmiş, eğitim kurumlarında çocuk ve gençlerin eğitim öğretimlerine rehberlik edip yön veren ve onları yaşama hazırlamakta olan kimselerdir.  Ve dünyadaki ülkelerin birçoğu öğretmenlere verdikleri bu değeri ve sevgiyi gösterebilmek için bazı günlerde özel etkinlikler organize etmektedirler. Ve bu güne öğretmenler günü denmekte olup dünyanın birçok yerinde farklı tarihlerde kutlanmaktadır. Ve öğrenciler bu günde öğretmenler günü hediyesi almaktadırlar.

  Öğrenciler öğretmenlerine olan engin sevgilerini, ona sunacakları özel ve anlamlı bir öğretmenler günü hediyeleri ile göstermek isterler. Çünkü öğretmenlerine duyulan saygılarını, sevgilerini ve şükranları dile getirmek için günü fırsat bilirler ve kutlayıp hatırlanmalarına neden olurlar. O yüzden bu günlerde öğrencileri öğretmenlerin bu özel ve anlamlı gününü kutlamak için hediye seçme telaşı sarmaktadır.

  Öğretmenler Günü'nün asıl amacı öğretmenin toplumdaki yerini, rolünü, önemini ve değerini anlamak olmasına karşın her öğrenci bu günde öğretmenlerini sevindirmek ve onlarda bir hatıra bırakmak adına öğretmene hediye telaşına girmektedirler. Çünkü öğretmenlerini sevdiklerini, önemsediklerini bu günde onlara göstermek isterler.

  Öğretmenlerinde kendi öğrencilik yıllarında kendi öğretmenlerine aldıkları benzer olan hediyelerin öğrencileri tarafından onlara sunulması belli bir süre sonra öğretmenlere sıkıcı gelecektir çünkü sürekli tekrarlanan hediyeler olup sürpriz olmaktan çıkacaktır. Bu yüzden de öğretmenler gününde öğretmenlerini şaşırtacak, tahmin edemeyeceği hediyeler sunmak isteyen öğrenciler için kişiye özel ürünlerin de yer aldığı birbirinden farklı hediye alternatifleri bulunmaktadır.


  Anneler Günü Hediyeleri

  Öğretmene Hediye Seçenekleri;

   Öğrenciler için öğretmenine hediye seçmek keyifli bir uğraş olacaktır. İster öğretmenler gününde ister öğretmenin doğum gününde ister de sıradan bir günde öğretmeniniz için sürpriz hazırlayabilir, hediyelerin yanı sıra şarkılar şiirler ile öğretmenleri şaşırtabilirsiniz. Müzik öğretmenine hediye seçmek ise eşsiz ve en orijinal hediyeler ile bulunabilmektedir. Bu sayede de alacağınız hediye ile müzik öğretmeni için unutulmaz ve her zaman saklanan bir hediye seçmiş olacaksınız.

  Müzik Öğretmenine Nasıl Hediyeler Alınabilir?

  • Mesleğine uygun olarak yapılan kişiye özel hediyeler
  • Sol anahtarı olan aksesuarlar
  • Kartvizitlik

  Müzik öğretmenlerine özel tasarlanan masa lambası ile öğretmeninize, eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza farklı bir hediye verebilirsiniz. Üzerine istediğiniz mesajı yazabileceğiniz bu masa lambası ile çok özel bir hediye alacaksınız!

  Bayan Sevgiliye Hediye


  Kutu İçeriği
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.