Müzik Öğretmenine Özel Hediyeler

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Müzik Öğretmenine Özel Hediyeler


  Müzik öğretmenleri için özel olarak tasarlanmış masa lambası ile
  öğretmeninize, partnerinize, sevgiliye hediye veya arkadaşa hediye verebilirsiniz. Müzik, her insan için ruhun besindir, duygularımızın notalarla ifadesidir. Bazı sanatsal ruhlar için müzik, ekmek ve su gibi yaşam için önemli. Müzikle ilgilenenler için çok şık bir hediye satın alabilir, konuşabilir ve müzik dünyasına yaratıcı bir hediyeyle renk katabilmek için müzik dinleyebilirsiniz.

  Piyano sevenler için unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Müzik meraklıları sayesinde, bu özel led aydınlatma ile evlerine hoş bir dokunuş katmaları için onlara yardımcı olabilirsiniz. Üç boyutlu LED lamba, odalar için piyano, dekoratif, zarif ve zarif bir ürün olabilir. Bu ürünü piyano benzeri bir enstrüman gibi profesyonel veya amatör olarak satın alabilirsiniz. Eşiniz, arkadaşınız, çocuğunuz veya sevdikleriniz için aklınızı rahatlatabilirsiniz.

  Araç olarak çok fazla bir araç olmasa da, bu duyguya benzeyen müziğin sevgisini size hatırlatacak unutulmaz bir iz bırakabilirsiniz.


  Erkek Sevgiliye Hediye

  Müzik Öğretmenine Özel Hediye Tavsiyeleri

  Hiçbir şey bir müzik aletin yerini tutamaz ya da oynamayı öğrenemez. Müzik aletleri herkesin bir gün denemek istediği bir hobi olabilir ve bu, zamanlarına değer vermek isteyenler için bir alternatif olabilir. Sonuç olarak, ruhlarımızda müzikle rahatlıyoruz, duyularımıza geçecek notaları sık sık dinleriz. Çevremizde sürekli olmak istiyoruz, kulaklarımızın paslarını silmek için başyapıtları duyma arzusunu ve arzusunu yaşayacağız. Herhangi bir zamanda herhangi bir yerde yaşamak imkânsız olsa da, size hatırlatmak için bir müzik aleti veya bir nesne isteyebilirsiniz. Bu sorguyu sağlamak için tasarlanan 3d led lambalarını kullanarak müzik izlerini yanınızda taşıyabilir ve ev, oda, ofisinizi yaratıcı bir tasarımla yeniden inşa edebilirsiniz. Dikkat çekecek tasarımı ile sevdikleriniz için harika bir hediye olarak kullanabilirsiniz. 

  Piyano çalmayı sevenler Olabilir?

  Müzikle ilgilenen insanlar

  Özel günler için en sevdiğiniz müzisyenler

  Onlara yaratıcı ve dekoratif bir ürün sunarak onları mutlu edebilirsin.

  Bu hediyelerle, favori hobileriniz hakkında ne kadar önemsediğinizi anlatabilir ve onlara ne kadar önem verdiğinizi ve onlara ne kadar değer verdiklerini anlatabilirsiniz. 3d led lamba piyanoyu kullanarak sevdiklerinizle müzik ve ışık kombinasyonunun tadını çıkarabilir ve hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz.


  Kişiye Özel Hediyeler

  Piyano çalmayı sevmiyor musun? Oynamaya başladıktan bir süre sonra parmaklarımız bağımsız olarak bizden ayrılmaya başlar ve kendimizi yaşamdan ayırırız. Sağ elimiz bir kompozisyon oynar, sol elimiz eşlik eder, birbirini tamamlar, tıpkı iki insanın birbirini tamamladığı gibi. Aşık olduğumuzda, hayatın ilk günlerinden uzaklaşırız. Bize eşlik eden kişi sağ elimiz. Özellikle piyano severler için tasarlanan ürünümüz kalbine dokunacaktır. Üç boyutlu ve keyifli deseniyle aydınlatmamıza duyduğumuz tutkunun bir parçasını piyano ile size getiriyoruz. Bu büyük müzik enstrümanını 88 anahtarla itiraf edelim ve 2.7 metrelik yükseklik biraz karmaşık olabilir. Ayrıca size bu ürünle size önünüzde rahatlık hissi verecek biraz rahatlık sağlayacaktır. Piyano, sevgiliniz, eşiniz, çocuklarınız, arkadaşlarınız ve kalbin bir virtüözü ya da bir sevgilisi olsanız da bu, müziği hatırlayan herkese verebileceğiniz farklı ve kullanışlı bir üründür. Uzun yıllar kullanılabilir. İsterseniz, tarihi veya lazerle özel bir notu yazdırabilirsiniz.

  Ürün Özellikleri

  Tahmini lamba ömrü 60.000 saattir.

  LED teknolojisi kullanıldı.

  Lambaların güç tüketimi neredeyse göz ardı edilebilir.

  Lambalarımızın üst kısımları bir fişin işlevine sahiptir.

  Lamba kafası üç boyutlu bir pleksiglas plakasından oluşur, üç boyutlu bir etki bilgisayarlı vektör çizimlere verilir.

  Cam gibi kırılgan bir malzeme değildir.

  Ölçüleri; 25 cm x 25 cm  Müzik öğretmenlerine özel tasarlanan masa lambası ile öğretmeninize, eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza farklı bir hediye verebilirsiniz.

  Kutu İçeriği
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)


  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.