Öğretmene Hediye Atatürk Resimli Kitap 3d Led Lamba

Fiyat
:
89,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Öğretmene Ne Hediye Alabilirim?

  24 Kasım Öğretmenler Günü, her yıl aynı tarihte kutlanmakta olan ve öğretmenlere özel olan bir gün olmaktadır. Bu özel ve anlamlı gün için, her 24 Kasım tarihinde ülkenin çeşitli bölgelerinde programlar düzenlenir, öğretmenlere özel hediyeler alınır. Her öğretmenler gününde rutin olarak yapılan bu faaliyetler için seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlerin seçim yapabilmenizi, özellikle de doğru ve anlamlı hediyeler alabilmenizi sağlayacak, sizleri “öğretmene ne hediye alabilirim?” düşüncesinden kurtaracağız. İlk olarak önerilerle başlamak istiyoruz. Öğretmene hediye seçiminde bulunurken kategori belirlemeniz öncelikli işiniz olmalıdır. Nitekim hediyeler farklı kategoriler altından piyasaya sürülmektedir.
  Özel tasarımlı hediyeler (fotoğraflı ya da isim baskılı)
  3 Boyutlu hediyeler
  Klasik bayan ve erkek hediyeleri
  Mesleklere hitap eden hediyeler, öğretmene hediye seçiminde bulunabileceğiniz kategoriler olmaktadır.
  Bahsetmiş olduğumuz hediye kategorileri içerisinden, hediye vereceğiniz öğretmeninizin, cinsiyetini, yaşını, tarzını ve branşını ele alarak ona özel bir seçimde bulunabilirsiniz. Bu hediyelerden 3 boyutlu hediye türlerinin ve özel tasarımlı hediyelerin hem bütçeye özel hem de anlamlı ve farklı bir hediye seçimini mümkün kılabilirsiniz.

  Öğretmene Hediye Fikirleri

  Yukarıdaki hediye kategorilerinin her biri kendine has ve özel hediyeleri bünyesinde barındırmaktadır. Burada bu kategoriler içerisinde bulunan hediye türleri arasından en çok tercih edilen ve en beğenilen hediyeleri sizler için sıralayacağız. Peki, bayan ya da erkek öğretmenler için tercih edilebilecek en özel hediye fikirleri neler olabilir?
  3D Öğretmenler Günü Tasarımlı Led Lambalar
  İsimli ya da Fotoğraflı Kupa vb. Hediyelik Eşyalar
  Kişiye Özel Kutuda Hediyelikler
  Kemer Setleri
  İsimli Ajandalar ve Kalem Setleri
  Tasarımlı Kanvas Tablolar
  Vazolu Çiçekler
  Tasarımlı Takvim ya da Saatler öğretmenlere, öğretmenler gününde verilmek üzere seçilen hediyeler arasında yer almaktadır.
  Sıralamış olduğumuz türde hediye seçimleri arasında tercihte bulunmanız halinde bütçenizde açılma yaratmadan, özel ve anlamlı bir hediyeyi alabilecek ve öğretmeninizin mutluluğuna tanıklık edebileceksiniz. Bu hediyelere sanal dünya üzerinden de kolaylıkla erişebilirsiniz.


  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.