Öğretmene Özel Hediye 3d Led Aydınlatmalar

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Öğretmene Ne Hediye Alabilirim

   En kutsal meslek olarak tanımlanan öğretmenlik için Mustafa Kemal Atatürk  “Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır.” Sözleriyle öğretmenlik mesleğinin ne kadar özel olduğunu anlatmıştır. Öğrenciler, öğretmenlerine olan saygısını ve sevgisini göstermek için onlara en güzel hediyeyi almak istiyorlar. Öğretmene ne hediye alabilirim diye kara kara düşünen öğrencilerin yardımına HobiMod yetişiyor.

  Öğretmenlik için kutsal meslek denilmesinin elbette sebepleri vardır.  Geleceğin güvencesi her zaman eğitime eğitim ise öğretmenlere dayalıdır. Bir nesli şekillendirmek öğretmenlerin elindedir. İyiyi kötüyü, doğruyu yanlışı önce aile daha sonra öğretmenler öğretir. Öğretmenler öğrettikleri ve davranışlarıyla belki ülkeleri değil ama gönülleri fetheder. Bir öğretmenin işini ne kadar sevdiğini görmek isterseniz öğrencilerinin ona karşı olan davranışlarını incelemelisiniz.

  Öğretmene Ne Hediye Alabilirim

  Öğretmene Nasıl Bir Hediye Alınır

  Mustafa Kemal Atatürk öğretmenlerle yaptığı bir toplantı esnasında öğretmenlere; “Bu anda karşınızdaki en içten duygumu, izninizle söyleyeyim: İsterdim ki çocuk olayım, genç olayım, sizin nur saçan sınıflarınızda bulunayım. Sizden feyiz alayım. Siz beni yetiştiresiniz. O zaman ulusum için daha yararlı olurdum. Ne yazık ki elde edilemeyecek bir istek karşısında bulunuyoruz. Bunun yerine sizden başka bir istekte bulunacağım: Bugünün çocuklarını yetiştiriniz. Onları yurda, ulusa yararlı insanlar yapınız. Bunu sizden istiyor ve diliyorum.” diyerek seslenmiştir. 

  Her öğretmene âşık öğrencileri vardır. Saygı ve sevgiyi öğrendikleri öğretmenlerine en içten minnetlerini sunmak için acaba öğretmene nasıl bir hediye alınır diye düşünüp dururlar. Öğrenciler öğretmenlerine sevgisini en güzel hediyelerle belli etmek isterler. HobiMod tam bu noktada öğrencilerin kara kara düşünmesine son veriyor. Öğretmenler için hazırlanmış özel tasarım 3D LED lambalar ile öğretmenlerinizin gönlünde taht kurabilir ve akıllarda her zaman güzel kalabilirsiniz.

  Öğretmene Nasıl Bir Hediye Alınır

  Erkek Öğretmene En Güzel Hediye

  Özellikle erkek öğretmenlere hediye seçerken zorlananlar için erkek öğretmene en güzel hediye lerin seçilebileceği adres HobiMod var. Kıyafet, takı, kalem vb. gibi hediyeler kalıcı olmayan geçici hediyelerdir. HobiMod’un sunduğu özel tasarım hediyeler hem kalıcı hem de kullanışlı uzun ömürlü hediyelerdir. Öğretmeniniz bu özel hediyeyi evinde en güzel köşeye koyacak ve her zaman sizi hatırlayacaktır.

  Erkek Öğretmene En Güzel Hediye  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)
  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.