Resim Öğretmenine Hediye Mesajlı 3D Led Lamba

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resim Öğretmenlerine Özel Hediyeler

  Çizerken veya boyarken görmek için yardıma ihtiyacınız varsa o zaman bir masa lambasına yatırım yapmalısınız. Hatta resim ile uğraşan sevdiklerinize de kişiye özel hediye etmek için bir masa lambası çok iyi bir tercih olabilir. Ama hayal edebileceğinizden daha fazla marka ve lamba türü var. Peki, hangisi en uygun olan seçenek? Zaman harcayan araştırmalar yaparak saatler geçirebilir, dışarı çıkıp seçenekleri karşılaştırabilirsiniz. İşte bu ürün sizin için araştırmanızın tahtına oturacak nitelikte bir ürün. Her masa lambası her sanatçı için mükemmel bir uyum olmayacak olsa da, bu kılavuzda bir yere mükemmel bir uyum bulacağınızı düşünüyorum. Bu 3d led lamba da aradığınız özelliklerin hepsi var. Sağlam bir temel üzerinde oturur ve dokunmatik kontrol sağlar. Cihazlarınızın yanı sıra beş parlaklık seviyesini de şarj etmek için bir USB portu bulacaksınız.  


  Erkek Sevgiliye Hediye


  Öğretmene Hediye
    Fikirleri


  Gerçekte, aslında, bu göründüğü kadar basit değil. Satın almadan önce dikkate almanız gereken birkaç özellik vardır. Bütçeniz elbette önemli bir faktör olacak. Ancak, sadece bir ışık kaynağından daha fazlasını sağlayacak bir masa lambasına yatırım yapmanız gerekecektir. Sanatçılar, renkleri ve parlaklığı farklı zamanlarda ayarlayabilen bir lambaya ihtiyaç duyacaklardır. Bu masa lambası sadece verdiği ışık ile değil, aynı zamanda tasarımı ile de göz dolduran bir niteliğe sahiptir. Sizin tercihinize göre öğretmenler günü hediyesi için iyi bir seçenek.

  Bazı lambalar bir yüzeye yapışır ve portatif olacak şekilde tasarlanmıştır. Diğerlerinin bir üssü veya standı vardır ve bir sanat masasında değerli bir görünüm için yer alırlar.


  Erkek Sevgiliye Hediye

  3d Led Aydınlatma Özellikleri

  Boyu ayarlanabilir: Bazı lambalar sabit, diğerleri belirli noktalarda pivot noktaları vardır ve diğerleri herhangi bir yönde bükülebilir ve konumlandırılabilir.

  Güç seçenekleri: Bir tıklama anahtarını mı yoksa güç kablosundaki bir düğmeyi mi tercih edersiniz? Hatta bir dokunuş kontrolünü tercih edebilir ve anahtarlar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

  Boyut önemlidir: Sınırlı bir çalışma alanınız varsa, lambanın ne kadar büyük (veya küçük) olduğuna dikkat etmek isteyebilirsiniz.

  Ampul tipi: LED'ler popülerdir çünkü ayarlanabilirler. Bazı ampuller istenmeyebilecek ısı yayar, diğerleri ise çok karanlık veya çok parlak olabilir.

  Renk ve stil: Sadece bir lamba olmak demek odanın estetiğine eklenemeyeceği anlamına gelmez. Modern tasarımları ve cesur renkleri sever misiniz? Ya da belki standart bir tasarım ve sessiz renkler? Çok fazla seçenek ve sadece ne sevdiğini biliyorsunuz. İşte bu 3d led lamba tam bir sanatkar ruhu için üretilmiştir.

  Fonksiyonel masa lambasında gerçekten istediğiniz şey tamamen size kalmış. Ama bu masa lambası ile artık başka lamba aramanıza gerek bile kalmayacak.


  Resim öğretmenlerine özel tasarlanan masa lambası ile öğretmeninize unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.


  Kutu İçeriği;
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.