Ressamlara Özel Masa Lambası

Fiyat
:
89,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Sevgiliye Özel Hediyeler

  Ülkemiz ve dünya üzerinde çok çeşitli meslekler bulunmakta ve her meslek erbabı işinin gereklerini en doğru şekilde yerine getirerek hem ülkesine hem de kendisine yarar sağlamaktadır. Bu sebeple onlara, vermiş oldukları hizmeti en iyi şekilde yerine getirdiklerinden dolayı teşekkür etmek, mesleklerine ait özel günde onları mutlu kılmak adına hediyeler sunabilir, hem mesleği hem de mesleği yerine getiren kişiyi özel kılabiliriz. Nitekim yıl içerisinde resmi olarak da pek çok mesleğe uygun özel günler bulunmaktadır.

  Mesleklere Özel Gün Hediyeleri

  Her meslek kutsaldır ve her meslek devletine ve milletine yarar sağlamaktadır. Bu sebeple meslekleri anmak için çeşitli özel gün hediyeleri için oluşturulmuş ve özel günlerde çeşitli kutlamalar yapılarak ve hediyeler sunularak meslek sahiplerine teşekkür edilmektedir. Hediye piyasası da mesleklere özel günlere yakın bir tarih itibariyle çok çeşitli hediyeleri piyasaya sürerek mesleğe uygun bir hediye sunmamıza olanak tanımaktadır. Tercihimizi özel olarak piyasaya sürülmüş hediyeler üzerinden yapabildiğimiz gibi seçmiş olduğumuz herhangi bir hediyelik eşyaya da mesleki özel bir tasarım uygulatabiliriz.

  Meslekler İçin Tercih Edilen Hediyeler

  Gelişmiş hediye sektörü birçok meslek için farklı form, tür ve fiyatlarda hediyeler sunmuştur. Gerek hazır olan ve her yerde bulabileceğimiz, gerekse özel olarak siparişini gerçekleştirebildiğimiz hediyeler bulunmaktadır. Kişiler mesleki günleri kutlarken, yeni işlerin tebriğinde ya da ilk iş deneyimlerinde hediyeler alırken bu seçimlerden birine yönelmektedir.

  • Minyatür bahçe
  • Meslek amblemli hediyelik eşya
  • Çiçek ve çikolata
  • Mesleki hediyelerden oluşan hediye kutusu
  • Özel tasarlanmış kanvas tablolar bu özel günler için tercih edilen mesleki hediyeler için bazılarıdır.

  Ressamlara Özel Hediyeler

  Resim, müzik, tiyatro gibi çeşitli meslekleri ircaa eden sanatçılar için de sanatına uygun bir hediye sunmak mümkündür. Nitekim kültürel açıdan sağladığı fayda onları özel kılsa da bizler de hediyelerle onlara duyduğumuz saygıyı gösterebiliriz. Sanatçılar için de özel hediyeler hazırlanabilir. Örneğin ressamlara özel hediye olarak tuval ve boya setleri gibi mesleğine uygun hediyeler verilebilir.


  Ressamlara ve resim öğretmenlerine özel tasarım masa lambası farklı hediye arayışında olanlar için doğru bir seçim.

  Doğum Günü Hediyesi

  Kutu İçeriği;

  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı

  1 Adet Ahşap Kaide (stand)

  1 Adet Kumanda

  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.