Sevgiliye Hediye İçin 3d Led Lamba

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Sevgililer Günü Hediyeleri Bayanlar İçin


  Düşünün  bakalım; en çok ne almaya karar verdiğinizde zorlanıyorsunuz? Hemen cevaplayalım; tabi ki de hediye. Tabi bundan da zor bir şey varsa o da sevgiliye hediye almaktır. Özellikle sevgililer günü hediyeleri bayanlar için oldukça zor bir karar oluyor.

  Kadınlara alınabilecek o kadar çok hediye çeşidi var ki insan seçenekler arasında kalarak karar vermekte oldukça güçlük çekiyor. Peki, çözüm nedir? Cevabı çok basit; partnerinizi iyi tanımak. Eğer partnerinizin nelerden hoşlandığını, nelere karşı heyecanlandığını biliyorsanız seçenekleriniz azalacak, karar vermeniz kolaylaşacaktır.

  Sevgililer Günü Hediyeleri Bayanlar İçin

  Sevgililer Günü Hediyeleri Erkek İçin El Yapımı


  Şimdi diyorsunuzdur ki; tamam kadınlara alınabilecek pek çok hediye var illa bir tane seçebiliriz. Peki, sevgililer günü için erkek hediyeleri nedir?

  Çok güzel bir noktaya parmak basmış bulunuyorsunuz. Genellikle baktığımız zaman erkeklere her zaman klişe hediyeler alınır. Cüzdan, gömlek, parfüm, tespih... bu şekilde uzayıp gidecek benzer tarzda ki hediyeler. Klişeleri bir kenara bırakın sevgililer günü hediyeleri erkek için el yapımı sürprizler hazırlamaya ne dersiniz?

  Örneğin; romantik bir fotoğrafınızın olduğu 3D led bir lamba. Sevgilinizin hemen yanı başında yer alacak, her gece başını yastığa koyduğunda aşkınızla gözlerini kapatacak ve her sabah gözlerini sizinle açacak romantik ve alışılagelmişin dışında bir hediye.

  Sevgililer Günü Hediyeleri Erkek İçin El Yapımı

  Hediyeler maddi değerden çok manevi değer taşır. Adı üstünde hediye. Bir insana hediye vermek aslında onu ne kadar çok önemsediğinizi göstermenin bir yolu değil midir? Ona her baktığında sizi hatırlamasını istediğiniz ufak bazen de büyük hediyeler ilişkilere heyecan katmanın en güzel ve basit yollarından bir tanesidir.

  Sevgilinize alışılagelmişin dışında yaratıcı bir o kadar da özel hediyeler seçmek HobiMod ile oldukça kolay ve eğlenceli.

  Hediye alacağınız kişi özel bir insan olduğu için almak istediğiniz hediyenin de basit ve vasat olmamasına dikkat ediyorsunuz. Bu konu da haklısınız. Aldığınız hediye aşkınızdan izler, zarafet, sevgi ve düşünceden izler taşımalı. Partnerinizi heyecanlandıran şeyler, sizin yaratıcılığınız ve HobiMod birleştiğinde ortaya çok hoş bir hediye çıkacaktır.

  Sevgiliniz, seçtiğiniz yaratıcı hediye ile onu çok iyi tanıdığınızı gördüğünde iki kat daha fazla heyecanlanacak ve mutlu olacaktır.

  Şimdi sıra sizde.

  Aşkla ve sevgiyle kalın.

  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.