Sevgililer Gününe Özel 3d Led Lamba

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Erkeğe Sevgililer Günü Hediyeleri

  Sevgililer günü denildiği zaman akla ilk önce hediye gelir. Bu özel günde özel bir hediye bulabilmek içinde günler öncesinden düşünülmeye başlar. Erkekler bu konuda çok şanslı oluyor çünkü kadınlara alınabilecek hediye çeşidi çok daha fazladır. Fakat kadınlar ne hediye alacağı konusunda oldukça zorluk çekmektedir. Erkek için sevgililer günü hediyeleri düşünmek ve bulmak bir hayli zor ve kafa yorucudur.


  Erkeğe Sevgililer Günü Hediyeleri

  Sevgililer Günü Hediyeleri El Yapımı

  Genellikle erkekler için hediye bulmak hele de sevgililer günü gibi özel bir günde deveye hendek atlatmaktan daha zor oluyor. Parfüm, tespih, gömlek, cüzdan tarzında klişeleşmiş ve artık toplumun kalıplaşmış hediye seçeneklerinden uzak durmak ve almak istemeyenler için erkeğe sevgililer günü hediyeleri el yapımı yapmak daha romantik ve farklı olacaktır. Böyle bir hediye bulabilmek içinde düşünmek ve iyice araştırmak gerekir.

  Son zamanlarda hediye türleri ve çeşitleri de değişiklik göstermeye başlamıştır. İnsanlar artık klişeleşmiş, kalıp haline gelmiş hediyeler yerine daha çok özel yapım, el yapımı ve farklı tasarım hediyelere yönelmeye başlamışlardır. Özellikle çiftler sevgililer gününe özel isimlerinin, ilişkilerinin başlama tarihlerinin veya fotoğraflarının yer aldığı özel yapım hediyeleri sipariş vermeye yönelmişlerdir.


  Sevgililer Günü Hediyeleri El Yapımı

  Erkek İcin Sevgililer Gunu Hediyeleri

   Sevgililer günü hediyeleri el yapımı romantik tasarımlar ortaya çıkartabilir ve sevgilinizin kalbini tekrar fethedebilirsiniz. Hediyelerde maddiyattan çok maneviyat daha önemlidir. Unutmayın ki aldığınız hediye sizi ve aşkınızı temsil edecek. Bundan dolayı partnerinizin hoşuna gidebilecek şeylerin listesini çıkarmakta fayda var. Özellikle erkeğe sevgililer günü hediyeleri seçmek isterseniz bu listenin size çok daha fazla faydası olacaktır. Partnerinizin ilgilendiği ve hoşuna giden şeyleri bir araya getirerek farklı ve özel bir hediye oluşturabilirsiniz. Bu onu mutlu edecektir aynı zamanda da sizden ve ilişkinizden bir parça her zaman gözünün önünde olacak ve baktıkça size özlem duyacaktır.  

  Bu tarz hediyelere örnek verecek olursak; sevgilinizin tutuğu takım ile ilgili bir figür, isimleriniz ve ilişki tarihinizle bütünleşmiş tamamen size özel bir tasarım 3D LED masa lambası. Hem farklı hem size özel hem de ilişkinizden izler taşıyan şık bir hediye olacaktır.

  Aşk ve sevgiyle kalın.

   

  Erkek İcin Sevgililer Gunu Hediyeleri

  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.