Sevgililere Özel 3d Led Lamba Saatli

Fiyat
:
99,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri

  Her 14 Şubat yaklaştığında insanların içinde tatlı bir telaş başlıyor, "Acaba sevgilime ne alsam?" diye. İşte tam olarak bu noktada yaratıcı sevgililer günü hediyeleri için HobiMod yanınızda.

  Hediye vermek, karşındaki insana değer verdiğini, onu sevdiğini, yanında olduğunu hissettirecek bir davranıştır. İnsan, değer verdiği bir insana özel hissettirmek için ona özel olan ve her baktığında onu hatırlatacak bir anı bırakmak ister.

  Bu durum sadece sevgililer günü ile kısıtlanmış bir şey değildir. Partnerinizi her zaman değerli ve özel hissettirebilirsiniz. Beklemediği bir anda onu mutlu edecek, yüzünde kocaman bir tebessüm oluşturacak ve bunu gördüğünüzde sizinde mutlu olacağınız ufak sürprizler yapabilirsiniz.

  Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri

  Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyeleri

  Unutmayalım ki sevgiliye hediye almak, fal açtırmaya hiç benzemeyen, şansa ve son dakikaya bırakılmaması gereken önemli ve özel bir konudur. Nedenini soracak olursanız beğeneceğiniz hediyenin nasıl sıradan olmamasını istiyorsanız, hediyeyi aldığınız kişide sıradan olmayan, sıra dışı, hayatınızın merkezinde olan kişi yani sevgilinizdir. Bu nedenle de sevgiliye sevgililer günü hediyeleri de özel olmamalı mı?

  Duygularınıza ayna olabilecek, içinizdeki heyecanı en iyi şekilde yansıtacak, sevgilinize vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde hissettirebilecek ve en önemlisi onun, kalbinizin gerçek sahibi olduğunu gösterecek, hayatınızdaki en özel insana, sevgiliye sevgililer günü hediyeleri özel olmalıdır.

  Hediye edeceğiniz şey ne olursa olsun, her zaman maddi değerden çok manevi değer taşımaktadır. Partneriniz onun için özel olarak seçtiğiniz hediyeyi her ayrıntısıyla tartar ve değerlendirir. Hediye etmiş olduğunuz şey ile ne mesaj vermek istediğinizi anlamaya, anlam yüklemeye çalışır.


  Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyeleri

  Sevgililer Günü Hediyeleri Erkek İçin

  Günlerce hatta aylarca aradığınız ve seçtiğiniz hediyede; nezaket, aşk, zarafet ve sevginiz vardır. Sevgilinize gerçekten özel ve etkileyici bir hediye almak istiyorsanız HobiMod tam sizin adresiniz.

  Özellikle kadınlar sevgiler gününde partnerine ne hediye alacağı konusunda bir hayli kafa yormaktadır. En güzel ve yaratıcı sevgililer günü hediyeleri erkek için düşündürücü ve zordur. Klişelerden sıkılmış ve daha yaratıcı bir hediye almak için farklı fikirlere yönelmektedirler.

  Saat, parfüm, gömlek yerine daha yaratıcı, daha anlamlı ve manevi olarak daha değerli hediyeler seçmeye özen gösterirler.


  Sevgililer Günü Hediyeleri Erkek İçin


  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.