sevgiliye hediye            doğum günü hediyesi             kişiye özel hediyeler

Sevgiliye Hediye

Hayatınızın aşkı, en kıymetliniz ve en büyük sevginizin sahibi sevgilinize özel ve eşsiz hissettirmek şık alternatifler arasından seçeceğiniz bir hediye ile çok kolay! Sevgiliye hediye göz alıcı seçeneklerin aşkınızdan ilham alınarak tasarlandığı ve sizin de sevginizi katarak tasarıma ortak olacağınız hediye fikirleri ile romantik yanınızı ortaya koyacaksınız! Aşkınızın sembolik halini sevgilinize şık bir tasarım halinde hediye edeceksiniz. Kolayca kişiselleştirebileceğiniz tasarımlar arasından sevgilinize özel bir hediyeyi bayan sevgiliye hediye veya erkek sevgiliye hediye seçenekleri arasından seçerek onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirebileceksiniz.

Sevgililer gününde, tanışma yıldönümünüzde ya da sevgilinizin doğum gününde ona bir hediye almak ve sevginizi daha da canlandırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda güzel ve etkileyici, aynı zamanda da romantik bir hediye tercihinde bulunarak sevgilinize sunmanız gerekecektir. Nitekim bir arkadaşlık ilişkisinde kız ya da erkek arkadaşa verilen hediye ile sevgiliye verilecek hediye arasında fark olacaktır. Aradaki duygu farklılığı hediye seçimini de yansıyacaktır.

Sevgilinize hediye seçiminde bulunurken birkaç detaya dikkat etmeniz gerekecektir. Bu detayları göz önüne altığınız takdirde zaman kaybetmeden, yorulmadan hediye seçimini en etkileyici bir hediye olacak şekilde seçebileceksiniz.

 • Sevgilinizin beğenileri
 • İlgi alanları
 • Daha önce aldığınız hediye ya da hediyeler
 • Hediye vereceğiniz gün
 • Hediye vererek sevgilinize vermek istediğiniz mesaj gibi kıstaslar hediye seçiminde dikkate alınması gereken ve size seçim konusunda kolaylık sağlayacak özellikleri oluşturur. Bunları dikkate alarak sizler de sevgiliniz için en mükemmel hediyeyi seçebilirsiniz.

Sevgili hediyesi her iki tarafa da hitap etmektedir. Hem erkek sevgili hem de bayan sevgili için hediye seçiminde bulunulur. Dolayısıyla hediye verilecek tarafa göre de bir seçim yapmak önemlidir. Nitekim bayana özel hediye seçenekleri ile erkeğe özel hediyeler farklı olmaktadır. Bunların yanı sıra her iki taraf için özel hediyeler de tercih edilebilir. Çiftlerin fotoğraflarını ve isimlerini taşıyan hediyeler bu tür seçime örnek olabilir.

 • 3 Boyutlu led lambalar
 • İsme özel hediyelik eşyalar
 • Fotoğraf eklemeli hediyelikler
 • Özel tasarımlı kanvas tablolar her iki taraf için de seçilebilecek hediye alternatiflerini oluşturmaktadır.

Sevgiliniz için hediye seçiminde bulunurken klasik bayana ya da erkeğe özel hediyelerden birini de tercih etmeniz mümkün olmaktadır. Ancak özel tasarımlı hediye türünün daha etkileyici ve özel olacağı da bir gerçektir. Ayrıca siz klasik bir hediye tercihinde bulunup o hediyeye isim ya da fotoğraf eklemesi yaptırabilirsiniz. 

 • Kupaya isim yazdırmak
 • İsimli kol düğmeler
 • İsme özel cüzdan setleri
 • İsme özel aynalar ya da makyaj kutuları bu tür hediyelere örnek olarak verilebilir.

Sevgiliye Hediye Fikirleri 

Hobimod sizlere çok değerli hediye alternatifleri ile  biricik aşkınızın yüzünü güldürün! Sevgiliye hediye fikirleri eşsiz tasarıma sahip hediyelerin her biri büyük sevginize atıfta bulunarak sevgilinizin mutluluğunu artıracak. Şık alternatifler arasından 50.000 saatlik kullanım imkânı sağlayan 3D Lazer kesim aydınlatmaları, kişiye özel oluşturulmuş anahtarlıkları ve ya bardakları seçebilir, dilerseniz kişiselleştirebileceğiniz yastık, çakmak, kalem, yapboz, kemer ve müzik kutusu modellerine göz atabilirsiniz.  Sevgilinizi emeğinizi kattığınız bir hediye ile şaşırtacak, değişik seçenekler ile sevgilinizi mutlu edeceksiniz. Aşkınızın gücü gibi sağlam materyallerden üretilen alternatifler ile sevgilinizin size olan aşkını arttıracaksınız!

Sevgiliye Hediye Ne Alınır? 

Sevgilinize sevginizin gücünü sembolik olarak hediye edebileceğiniz alternatifler ile onu özel hissettireceksiniz! Sevgiliye hediye ne alınır gibi bir düşünceniz varsa burası tam size göre hobimod.com sayesinde  sevgilinizin  zevklerini, hobilerini ve ilgi alanlarını dikkate alın ve eşsiz alternatifleri dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilir, hediyenize emeğinizi katabilirsiniz. İstediğiniz bir fotoğrafı, isimlerinizi ve tarihinizi ekleyebileceğiniz alternatifler arasında seçiminizi yaparak, alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sevgilinize özel hediyelere göz atabilir ve bütçenize uygun olan hediye fırsatlarını kolayca değerlendirebilirsiniz.

Hobimod.com Ailesi Olarak Mutlu Alışverişler Dileriz.

Görünüm:
Toplam 224 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.