Sevgiliye Hediyeler 3d Led Lamba

Fiyat
:
94,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

  Önümüz 14 Şubat Sevgililer günü. Peki, ne eksik? Bu yazıyı okuyorsanız demek ki hediyeniz eksik. Hayatınızdaki en özel insan için seçebileceğiniz 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri HobiMod'da.

  14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

  İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri

  Malum gün geldi çattı ama hala ne hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? Bu aralar binlerce insanın kafası ilginç sevgililer günü hediyeleri düşünmekle meşgul.

  Hadi size 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri erkekler için bir kaç ilham verecek öneride bulunalım.

  Örneğin; sevgilinizin tuttuğu takım ile ilgili taraftara özel 3D led lamba tasarımı yaptırabilirsiniz.Eğer ki, sürekli sizi düşünmesini istiyorsanız baş ucundan ayırmayacağı, her baktığında sizi hatırlayacağı, gece sizinle uyuyup gündüz sizinle uyanacağı fotoğrafınızın işlendiği farklı ve hoş bir tasarımdan oluşan 3D led bir lamba da tasarlatabilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze kalmış bir şey.

  Fikri beğendiniz ama nerede yaptıracağınızı mı düşünüyorsunuz? Sizinki de laf fikri veren cevabını vermez mi? Tabi ki de HobiMod'da yaptıracaksınız. Alışılagelmişin dışında özel olarak tasarlanan led lambalar ile sevgilinize hoş bir sürpriz yapmanın net adresi.

  İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri

  14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Erkekler İçin

  Peki, her şey güzel, hoş ama buraya kadar sizce de unuttuğunuz bir şey yok mu? Sevgililer günü denildiğinde elbette ilk akla gelen aşk ve sevgi oluyor. Fakat aşk ve sevgi kaç kategoriye ayrılıyor? Küçük bir anımsatma yapalım o zaman. 14 Şubat'ta sadece sevgilinize hediye almak mı var aklınızda?

  Sevgililer gününün, ilk olarak anne ve babaların yanaklarına buse kondurularak kutlanması gerekiyor. Neden mi? Anne ve babanızda sizin ilk aşklarınız değil mi? Kadınlar için babaları, erkekler içinde anneleridir ilk aşkları.

  Sizi bu yaşa kadar getiren, ilk aşık olduğunuzda koşarak anlattığınız, ilk aşk acısı çektiğinizde omzunda ağladığınız, sevincinizi, üzüntünüzü, heyecanınızı, korkularınızı paylaştığınız kişi anneniz veya babanız değil miydi? Gerçek sevgi ve aşk bu değil midir?

  Üzerinizde bu kadar emeği olan ve sizi karşılıksız seven anne ve babanızı hiç bir zaman hiç bir koşulda asla es geçmeyin. Biz anımsatmamızı yaptık gerisi size kalmış, siz ne yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz.

  Aşk ve sevgiyle kalın.


  14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Erkekler İçin

  Kutu İçeriği ; 
  1 Adet Pleksiglass Lamba Başlığı
  1 Adet Ahşap Kaide (stand)
  1 Adet Kumanda
  1 Adet 12 Volt Adaptör (Ahşap Kaide)

  Özel tasarlanan HobiMod Kutusunda (ambalajında) gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.